Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Menü ≡
Üzenet írásához regisztrálnod kell, vagy be kell jelentkezned.
laponként: összesen 4, rendezés:
Előzmény és válaszok a Snowboard bakancs kérdés topikból
Üzenet szövege
Feladó:  minerelFérfi
Dátum: 2018.01.18. 06:49
(Üzenetazonosító: 198440)
minerel Hozzászólások: 3575
Regisztrált: 2006.11.02.
2 síterepet értékelt

a hajszárító inkább a thermo fitt bé
elsőcipőknél működhet nem?
Nem húzod meg szorosan a belsőcipőt? Nekem attól tud zsibbadni ha a nap elején túl meghúzom vagy akár a kötés első pántját. A lábujj ha hozzáér az inkább csak zavaró lehetés nem bizos, hogy zsibbadást okoz bár ezt csak találgatom.
Előzmény: (Happyboy 198418)
Feladó:  HappyboyFérfiKezdő síelőHaladó snowboardos
Dátum: 2018.01.17. 16:11
(Üzenetazonosító: 198418)
Happyboy Hozzászólások: 4
Regisztrált: 2017.01.24.

Elfelejtettem leïrni, hogy a snowboardshopban vettem és ott le is mérték ! A balost mérték, mert az az erősebb ! Több bakancsot is felpróbáltam , és ez tűnt a legkényelmesebbnek (15-20 perc után) ! Ott nem éreztem ezt a jelenséget , de visszaolvasgatva a hozzászólásokat , vki már leïrt egy hajszárítós tapasztalatot és bevált neki ! Érdemes kipróbálni ? Mondjuk sok vesztíteni valóm már nincs !
Előzmény: (minerel 198416)
Feladó:  minerelFérfi
Dátum: 2018.01.17. 15:54
(Üzenetazonosító: 198416)
minerel Hozzászólások: 3575
Regisztrált: 2006.11.02.
2 síterepet értékelt

első körben bemennék egy cipőboltba ahol van talpmérő és megbizonyosodnék a pontos méretekről.
Előzmény: (Happyboy 198409)
h i r d e t é s

Feladó:  HappyboyFérfiKezdő síelőHaladó snowboardos
Dátum: 2018.01.17. 15:16
(Üzenetazonosító: 198409)
Happyboy Hozzászólások: 4
Regisztrált: 2017.01.24.

Sziasztok ! Véleményetekre vagyok kíváncsi !
Van egy új Ride Trident bakim, 1 nap csúszás után azt érzem (rem nem ), hogy benéztem a méretet ! 41-es a lábam , a baki 41,5 , a jobb lábamra tökéletes a bal lábamnál érzem a gondot (a bal lábam az erősebb)! Hozzáér a baki elejéhez a lábujjam még rogyasztott helyzetben is (zsibbad és kényelmetlennek érzem) ! Viszont belegondoltam, ha nagyobbat vennék akkor a jobbos szerintem nagy lenne ! Szerintetek lehet vmit kezdeni még a bakival ? Ismertek vmi cipészt vagy szakembert aki ezzel foglalkozik ?

laponként: összesen 4, rendezés:
h i r d e t é s
h i r d e t é s
h i r d e t é s
h i r d e t é s
UTASBIZTOSÍTÁS -10% » INGYENES TANÁCSADÁS » SÍELŐK NAPTÁRA »
FELIRATKOZÁS HÍRLEVÉLRE »
A SIELOK.HU SZÁMOKBAN
A portált jelenleg 351 vendég és 19 regisztrált felhasználó látogatja.