Menü ≡
Üzenet írásához regisztrálnod kell, vagy be kell jelentkezned.
laponként: összesen 4, rendezés:
Előzmény és válaszok a Sella Ronda - Arabba - Marmolada topikból
Üzenet szövege
Feladó:  antikváriusFérfiHaladó síelő
Dátum: 2018.10.09. 13:47
(Üzenetazonosító: 201523)
antikvárius Hozzászólások: 105
Regisztrált: 2005.08.19.
20 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Sajnos ott még sohasem jártam, már túl lusta és öreg vagyok ahhoz, hogy olyan messzire menjek.
Én a Dolomitoknak ezen a részén megtaláltam mindent, ami a síelésben számomra örömet okoz. Nem elsősorban a Sella Ronda, hanem a körülötte lévő négy síterep minden igényemet kielégítik a kék pályás laza karcolástól a piroson való száguldáson át a durva feketén való kínlódásig.
Előzmény: (magnum56 201522)
Feladó:  magnum56FérfiHaladó síelő
Dátum: 2018.10.09. 13:09
(Üzenetazonosító: 201522)
magnum56 Hozzászólások: 212
Regisztrált: 2008.10.16.
40 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Livigno-t nem ismered?
Az nekem nagyon szimpatikusnak tűnik.
Feladó:  antikváriusFérfiHaladó síelő
Dátum: 2018.10.08. 16:57
(Üzenetazonosító: 201506)
antikvárius Hozzászólások: 105
Regisztrált: 2005.08.19.
20 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

(Nem nagyon pörög ez a topic.)
Legalább tíz éve járunk Alta Badiába, szinte mindig január vége felé. Tömeg jellemzően nincs, sőt. Persze időnként előfordul, hogy a Sella Ronda körön lévő lifteknél kicsit összeszaladnak az emberek, de ez még nem nevezhető "tömegnek". Reggelente pár perc várakozás előfordulhat pl. a Marmoládára vagy a Secedára menő lifteknél, de ez is bőven tolerálható.
Mivel a január nem főszezon (ellentétben a februárral és március elejével), ezért teljesen normális a pályák telítettsége, mondhatni, alig vannak. Már írtam itt valahol, hogy főként középkorú és idősebb urak és hölgyek vannak a pályákon, a tinik és a gyerekes családok majd februárban síelnek.
Remélem 2019. januárra is igaz lesz, amit írtam. :-)
h i r d e t é s

Feladó:  teletabiii
Dátum: 2018.10.04. 17:10
(Üzenetazonosító: 201489)
teletabiii Hozzászólások: 47
Regisztrált: 2005.02.07.
1 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Sziasztok !

Egy kérdéssel fordulok hozzátok. Sella ronda régióba tervezzük síelésünket január végén. Mi a tapasztalatotok, mennyire zsúfolt ilyenkor a pályarendszer ?
Van egy rossz tapasztalatunk sajnos, egyik évben egy napot töltöttünk itt márciusban, de rengetegen voltak, a pályák is gyorsan romlottak a meleg ill. a tömeg miatt akkor, szeretném ezt az élményt elkerülni idén.

laponként: összesen 4, rendezés:
h i r d e t é s
h i r d e t é s
INGYENES TANÁCSADÁS »
FELIRATKOZÁS HÍRLEVÉLRE »