Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Rogla topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Panyo11
2 élménybeszámolót írt
2
2 éve tag
2022.01.08. 08:21
Köszönöm szépen! Kipróbáljuk mindenképpen!
Előzmény: (Kis Kovi 214099)
Kis Kovi
271 élménybeszámolót írt
271
13 éve tag
2022.01.07. 16:44
Szia,

Szánkózni lehet, de elég kis részt láttam kijelölve a sípálya mellett lévő fenti víztározó oldalában, ahova a négyüléses érkezik a rendszer tetejére.
Ezen pici szánkópálya alatt indul a sífutó útvonal, illetve elég közel van a sípálya is.
Titkos tipp, közvetlenül zárás után, amikor még a pályakarbantartás nem ment nagyüzemben, többen csúszkáltak egy nagyon lankás gyakorló sípályán (kék 1-es), ami szintén a rendszer felső részén van, a sportpálya (nagy foci pálya futókörrel) alatt.
Esetleg még a sífutó pályák környékén lehet erre alkalmas területet találni, de természetesen a sífutó pályákat, nyomokat nem "szabotálva"

Ezen kívül van egy rendes, kötöttpályás:), bob is, de az nem a sípályánál van, hanem a Hotel Rogla mögött a hegy déli oldalán. Szerintem elég hosszú pálya (a hazai visegrádinál jelentősen hosszabb) , igaz mi nem próbáltuk ki, bár terveztük.
Emlékeim szerint 15 EUR körül volt 3 menet.

Van még egy komolyabb lombkorona ösvény is egy impozáns toronnyal, ahonnan le lehet jönni egy zárt fémcsúszdán (azt hiszem ide 10 EUR-s belépőt láttam kiírva).
Előzmény: (Panyo11 214098)
IMG-1112.JPG
IMG-1102.JPG
Panyo11
2 élménybeszámolót írt
2
2 éve tag
2022.01.07. 16:12
Sziasztok! Roglára szeretnénk menni februárban, sajnos nem mindenki tud síelni vagy snowboardozni ezért szeretném kérdezni, hogy szánkózni lehet e? a térképen látok szánkópályát csak nem tudom, hogy az nem a bobpályát jelzi vagy az szánkópálya? illetve, ha igen lehet e bérelni szánkót?
Köszönöm szépen! Üdv: Sanyi
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.