Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Magyar Kupa topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
WéberF
2039 élménybeszámolót írt
2039
17 éve tag
2022.02.09. 20:19
Alakul a Síszövetség versenynaptára szerinti eseménysorozat. Itt-ott pontatlan a tervezet (eddig három olyan verseny volt, ahol a naptár szerint lett volna Masters futam, de a tényleges kiírás szerint persze nem), elmarad a febr. 19-20-ra Gaal-ba meghirdetett verseny... stb. A korábbi években a Masters OB beszámított a Magyar Kupába (ráadásul emelt pontszámmal), valamiért idén nem így írták ki. Ehhez képest igen sikeres volt a Szentistváni Síparkban febr. 7-én, a Mozgássérültek, fogyatékkal élők és szervátültetek Országos Bajnokságával együtt megrendezett OB! Csak éppen az eredmény-listához nem tudok hozzáférni, eddig nem tették fel a Szövetség honlapjára (persze a saját ereményemet ismerem, második lettem a kategóriámban, no de milyen időkkel? - két futamos verseny volt!) WFeri
Előzmény: (WéberF 213006)
WéberF
2039 élménybeszámolót írt
2039
17 éve tag
2021.11.20. 14:49
Végre megjelent a 21/22-es alpesi versenynaptár. Láthatóak a Magyar Kupa sorozatba beszámított események. Csak maga a versenykiírás, pontszámítás, "kieső" versenyek maradtak homályban. WFeri
P.S.: Kérdezhetnétek, miért nem fordulok a Síszövetséghez?
Nincs normális kommunikációs felületük, e-mailekre elég körülményesen válaszolnak (már amikor).
Előzmény: (WéberF 212792)
WéberF
2039 élménybeszámolót írt
2039
17 éve tag
2021.10.30. 20:27
A Magyar Síszövetség honlapja egyenlőre a síroller versenyekkel foglalkozik. Tud valaki valamit az alpesi síelésről? Lesz-e Magyar Kupa versenykiírás, versenynaptár 2021/22-re?
Igaz, Tót Zita jelenléte a Világkupában érdemleges híreket kap, meg is érdemli! Azért a kérdésemet megismétlem: a Síszővetség a nagy hagyományú Magyar Alpesi Kupa sorozatot mikor kívánja meghirdetni? Ugye nem úgy, mint az előző 2020/21-es szezonban, amikor csak lemaradni lehetett a versenyekről a bennfentesekkel szemben. WFeri
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.