Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Gopass Card topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
TZoli
1158 élménybeszámolót írt
1158
20 éve tag
2022.11.24. 10:12
Szerintem az az értelme, hogy a több pályára érvényes síbérlet mindig drágább, mint a helyi. A többnapos az meg mindig kedvezményes. Aztán beveszik a nagy síterep többnapos kedvezményesebbe a kisebb síterepet is. Most aztán innentől számolgass, melyik éri meg Neked.
Előzmény: (lovry01 216461)
lovry01
3 élménybeszámolót írt
3
12 éve tag
2022.11.23. 13:43
Sziasztok,
Erre én is kíváncsi lennék, hogy mi az ökölszabály? Ezalatt azt értem, hogy ha veszek a nagy pályára bérletet (pl. több naposat), de ki akarom próbálni a kisebbeket is (pl.: Lomnicot vagy Csorba tavat), akkor ez így működik?
Köszönöm, ha segítetek!
Előzmény: (hasek 216423)
hasek
7 élménybeszámolót írt
7
4 éve tag
2022.11.18. 09:40
Szia!
Ugyanez a kérdés merült fel bennem is, írtam nekik és a válaszuk szerint (és a honlap alapján is) a Tátralomnicra vett több napos bérlet érvényes Csorba-tóra is, Chopokra nem (viszont érdekes módon a Csorba-tóra vett több napos bérletek nem érvényesek Tátralomnicra).
Előzmény: (zebralevi 216245)
zebralevi
6 élménybeszámolót írt
6
6 éve tag
2022.10.16. 22:06
Sziasztok, nem tudjátok véletlen, hogy ha veszünk egy 6 napos bérletet Tátralomnicra Gopass Cardra, azt tudjuk használni Chopok-on és akár Csorba-tón is? (ha elég lenne 3 nap Lomnicon, átgurulnánk Chopok északra és ott síelnénk le a bérletre megvett fennmaradó napokat) Előre is köszönöm a válaszokat! 🙂
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.