Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Milyen sisakot vegyek? topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
endre77
317 élménybeszámolót írt
317
4 éve tag
2022.12.08. 01:17
En imadom a vizorost,de sisak es sisak kozott oriasi kulombsegek vannak

elso a minoseg-biztonsag es aztan a visor nem visor!!
Előzmény: (VÁrpád 216630)
VÁrpád
266 élménybeszámolót írt
266
4 éve tag
2022.12.07. 14:33
Üdv! Ajánlanám a bérlést! Mikor visszaviszed, és elbukod a kauciót, megtudod mennyire sérülékeny! Előtte nézz meg pár bajnokságot, nézd meg hány versenyzőn látsz visoros sisakot ( nem focit, bár visoros sisakot rajtuk sem fogsz látni, de simát sem). Még a síugráson sem! Nem tudom ez szabály e de nincs nagyon rajtuk. Ahogy olvasom a véleményeket, ha dioptriás szemcsót használsz áldott dolog. Lentebb olvasd a többi kommentet is. Minden jót, nem tudsz rosszul választani.
Előzmény: (Quarius 216629)
Quarius
63 élménybeszámolót írt
63
16 éve tag
2022.12.07. 13:57
Sziasztok,
Egy ideje szemezgetek az integrált bukósisakokkal, tehát bukó és szemüveg egyben. Felpróbáltam boltban néhányat és nagyon jónak tűnnek, széles látószög, stabilan állnak és mivel bukó nélkül úgy sem használom, nekem logikusnak tűnik, hogy egyben vegyem meg. Viszont elég nagy beruházás, így kíváncsi lennék a ti véleményetekre is, főleg azokéra, akinek esetleg van vele tapasztalata. Mit gondoltok érdemes ezeket egyben megvenni? Nem tudom, hogy karcolódás szempontjából mennyivel nehezebb rá így vigyázni, esetleg párásodás kapcsán van-e valam kontra érv. Illetve egy esetleges csere lencse sem tudom, hogy mennyire lehet nehéz.
Konkrétan valami ilyen bukóra gondoltam:
https://sportfits.eu/products/uvex-instinct-visor-pro-v?number=62-S5662612005&sPartner=go&gclid=Cj0KCQiAkMGcBhCSARIsAIW6d0AMxPWnyTc5zd5bMpSdgWoxN7JkRxvppIid3yWOOSwQeXlWdf_1O6UaAoKHEALw_wcB
Köszönöm a segítséget!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.