Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Obertauern topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
Traveller
43 élménybeszámolót írt
43
12 éve tag
2024.02.20. 15:36
Elgondolkodtattál Jóska63!

Hajlok arra,hogy igazából felvonó sem kell,na meg persze ratrak még annyira sem.
A sílécekben a sok szennyező műanyag ,azok a műszálas anyagok a ruhákban,az a sok mérgező gáz és villany , na meg a tehenek a hegyen/ trágya -metángáz/ a globális felmelegedés, pusztuló gleccserek,a mormoták szűkülő élettere, a fogyó hiúz populáció,..............huh el is borzadtam .
Lehet,hogy neked van igazad és az emberiség öli meg a Kék Bolygót,azzal,hogy lejött a fáról.
Elolvastam a síelős bemutatkozásodat háromszor,mert első kettőre azt hittem,hogy több sor el lett gépelve .
Előzmény: (jóska63 220852)
jóska63
526 élménybeszámolót írt
526
15 éve tag
2024.02.20. 13:34
nagyon jó, hogy nincs új felvonó és ne is legyen legalább az árak nem szállnak el az egekbe.

Minek új felvonó? Minek külső léctartó egy kurva nagy kabinhoz? Minek fütőtt ülés- aki fázik öltözzön fel, vagy maradjon otthon.

A buboréknak sem vagyok híve mert felhajtás után sokkal rosszabb újra meg kell szokni a hideget - fogadjuk már el, hogy ez egy természeti sport, akinek meg nem tetszik menjen terembe sielni!!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.