Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Egynapos síelés Ausztriában vagy Szlovákiában topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
kishalacska
18 élménybeszámolót írt
18
16 éve tag
2009.10.30. 16:41
Sziasztok!
A közösségépítkezésbe beszállnék, ha szabad még...
Egy-két fő, egyelőre mondjuk kérdőjellel :)
Jujj de mennék már...

Autó van, ha úgy jön össze, Vác-Gödöllő-Pest vonalról, ha valakinek érdekes.

Üdv.
Előzmény: (pálinkás 72438)
pálinkás
408 élménybeszámolót írt
408
17 éve tag
2009.10.30. 10:43
rockenstein,

Köszi a közgazdászhoz méltó helyzetelemzést. Úgy tűnik - akár így, akár úgy - beférünk két autóba. Szuper.
Vigyázó szemünket most a hójelentésekre és a pályák honlapjaira vetjük, majd eldöntjük, hogy merre induljunk.

Amennyiben a cél Mölltal, Schladming vagy Zauchensee lesz, tudok kipróbált szállást korrekt áron. Sportgasteinben még nem jártam, ezért szívesen mennék oda.
Akkor így.
Hajrá!
TibiF
545 élménybeszámolót írt
545
19 éve tag
2009.10.30. 08:54
rockenstein,

Én megyek síelni november 21-22 vagy 28-29-én. Nekem a péntek nem jó mivel dolgoznom kell. Ha jól vettem ki ti három napra mennétek. Én midenképp megyek egyedül vagy társagággal mert azon a hétvégén veszem meg a szezonbérletet amit devember 4-ig lehet vásárolni kedvezményes áron. Azt, hogy melyik hétvégen leszek kint az időjárástól, hóvastagságtól illetve nyitott pályáktól függ. Saját kocsival megyek, eddig Norbi jelezte, hogy jönne a 28-29 hétvégén.
rockenstein
354 élménybeszámolót írt
354
15 éve tag
2009.10.29. 22:36
Csináltam egy kis összesítést az eddigi jelentkezőkről a nov. 20-22-ei hétvégére:

Palinkas: 2 fő biztos, 2 fő kérdőjel,
TibiF: 1 fő kérdőjel,
Krumins: 2 fő biztos,
arp1: 1 fő biztos,
breez: 1 fő biztos,
rockenstein: 1 fő biztos.

Eddig 7 fő biztos, 3 fő kérdőjel. Két autó már lassan megtelik. Azért ha 6 autó helyett 2-vel megyünk ki, kiérdemelne a csapat egy környezetvédelmi különdíjat is!:)

Aki úgy érzi, lehagytam, vagy ellenkezőleg, szándéka ellenére felírtam a listára, kérem jelezze. Ha valaki biztos/nem biztos hozzáállása változna, az is szóljon!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.