Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Síterep nyitás topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
csilli
11 élménybeszámolót írt
11
14 éve tag
2009.11.20. 12:11
Sziasztok! Infó Nassfeldről: Jövő péntektől volt befizettet szállásunk ide, de ma reggel kaptam az utazási irodától a mailt, hogy lefújva, nincs hó, várhatóan nem is lesz addig, így a nyitás elhalasztva DECEMBER 5.-re!!! Felajánlották a pénzvisszafizetést is, de inkább átrakattuk, bízva benne, hogy addigra tényleg megérkezik a várva várt fehérség:)) Mi is a Märcius-ba megyünk, de még nem voltunk ott eddig:) Jana, szerintem 13.-ra biztosan lesz (remélem már 5.-re is), csak nem szúr ki velünk ennyire a természet...
Előzmény: (jana7 74046)
jana7
4 élménybeszámolót írt
4
14 éve tag
2009.11.19. 19:52
Üdv Stani tőled és mástól is szeretnénk infót és tippeket kapni,Nassfeldre megyünk dec 13-án de a barátaim kétségbe vannak esve a leendő akkori hóviszonyok miatt,aki már volt ebben az idöszakban kérnénk egy kis bátoritást!A "március"üdülőfaluban foglaltunk erröl is szeretnék tapasztalatokat mi nincs ami fontos ilyesmi köszönöm mindenkinek elöre is!!!
Előzmény: (Stani 73782)
Stani
5443 élménybeszámolót írt
5443
Admin
2009.11.17. 11:58
Elég sokan tervezik a nyitást november végére.
Ami jelenlegi a legközelebbi az a Dachstein gleccser és Schladming síhegyei, ők már októbertől nyitva vannak.
Aztán a második legközelebbi két terep a Kapruni és a Mölltal gleccser.
Ha jobb havat szeretnél, úgy érdemes ezekre a helyekre menni.
A mostani enyhülés nyilvánvalóan valamit számítani fog az alacsonyabb területeken, de egy biztos alapot megingatni nem fog, maximum némileg firnesebb lesz a pálya délutánra, de ez tavasszal is előfordul.
Előzmény: (Brockey 73751)
Brockey
209 élménybeszámolót írt
209
17 éve tag
2009.11.16. 23:45
Már nagyon bizsereg a talpam és azon gondolkozom, hogy nov 28-i hétvégén el kellene ugrani valahová. Sőt, péntek-szombat-vasárnapra gondoltam. Mivel van szezonbérletem Heiligenblutra és Hinterstoderre, ezek közül lenne az egyik 28-29-én, ha minden jól megy (a jelenlegi melegfronttól is függ még, meg hogy van-e kedvem 150 km-rel többet autózni).
A kérdésem az, hogy pénteken, azaz nov. 27-én melyik síterep lesz nyitva szerintetek? Saalbachot mintha láttam volna, de az még messzebb van, valami közelebbire gondolnék. Vagy a legjobb az lenne, hogy Heiligenblut a hirdetettel ellentétben nem 28-án, hanem 27-én nyitna. Tavaly is így volt, ha jól emlékszem.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.