Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Síterep nyitás topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
csilli
11 élménybeszámolót írt
11
14 éve tag
2009.11.25. 21:02
Én azért egyre jobban aggódok a jövő hétvégei Nassfeld miatt:(( Még nem szóltak az irodából, de attól félek, hogy ha nem jön valami óriási havazás, ágyúzni 2 nap alatt nemsokat tudnak... Azért meg nem érdemes odamenni. Most a Tux-ot néztem, ott 67km nyitott pálya tegnap is havazott, lehet azt kellene megcélozni?? Stani, mi a véleményed??
Előzmény: (Stani 74388)
Stani
5443 élménybeszámolót írt
5443
Admin
2009.11.24. 11:52
Várható volt, aki nem hóágyúzott októberben az most nem tud megnyitni. Igazándiból sok helyütt a nyitás, tényleg csak néhány napon múlt, legalábbis Salzburgban. Ha a két héttel ezelőtti hideg tovább tartott volna két nappal már jóval többen kinyithattak volna itt, többek közt Zauchensee is.
Hétvégén talán tudnak hóágyúzni a magasabb pályarészeken. December 4. körül továbbra is komoly lehűlést ígérnek a modellek, előtte viszont Südstau, erős havazással a Déli Alpokban, helyenként Főn széllel az Északi Alpokban.
Meglátjuk, mindenesetre némi lelkesedésre ad okot, hogy a december 4.-i lehűlés már jó egy ideje benn van a modellekben, azt nem korrigálták.
Előzmény: (TibiF 74372)
TibiF
545 élménybeszámolót írt
545
19 éve tag
2009.11.24. 08:32
Most látom Zauchensee december 4-re halasztotta a nyitást. Pedig a környező pályákhoz képest magasabban fekszik. Ezt írták a weboldalukon:
"The season-start in Zauchensee has been postponed to Friday, 4th of December 2009 because of the current warm weather conditions!"

Kíváncsi vagyok Flachau, Wagrain mikor nyit mert hétvégén azt láttam a Wetterpanoraman, hogy a Star Jet 3-tól (a felújított lift)-tól felfelé volt hó. Ez pedig azt jelenti, hogy 1600 méter alatt nem lehet síelni. A snow-forecast szerint a fagyhatár szerdán 3000 méter fellett lesz csütörtöktől pedig 2000 méter alá csökken.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.