Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Eben im Pongau topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
zsoci
552 élménybeszámolót írt
552
18 éve tag
2010.02.16. 22:22
Hiába, a rutin kiokosítja az embert!:)
Előzmény: (TibiF 84555)
TibiF
545 élménybeszámolót írt
545
19 éve tag
2010.02.14. 21:48
Hétvégén három napot töltöttem Eben im Pongau illetve Radstadtban. Azért válsztottam ezeket a helyeket mert el akartam kerülni a tömeget. A terv az bejött, mindhárom nap szinte csak lézengtek a pályákon. Az osztrákoknál most van iskolaszünet a legtöbb tartományban, ezért ez az időszak főszezonnak számít, legtöbben szeretik elkerülni ezt időszakot síelés szempontjából. Ezen a három napon nem is lehetett látni, hogy iskolaszünet sőt még, hogy hétvége van. Természetesen azért mert kis pályarendszert választottam az első 6km sípályával a második pedig 17km pályával rendelkezik. Pár kilométerre ott vannak a jóval nagyobb terepek mint Flachau, Wagrain, Obertauern, Zauchensee, Schaldming. A tömeg általában ide megy ilyenkor, a kisebb pályarendszereket hanyagolják. Még délután is láttam frissen ratrakolt pályát, pedig a ratrakok napközben nem mentek. Itt nyitva volt a jobb oldali sípálya a 6 üléses felvonó mellett amelyet december közepén még nem nyitottak meg. Tökéletes volt a hó, igazi porhó fogadott, a szezonban most volt a legnagyobb a hó. Nem is csoda hiszen csütörtökön 30 cm friss hó hullott. A hegyen -10C a völgyben -6C volt. Nagyon tetszik nekem ez a hely, főleg mert kevesen vannak és nem kell attól félnem, hogy a 4 éves lányomat valaki elüti, hiszen volt úgy, hogy csak ketten csúsztunk egy adott pályán. Családbarát hely, úgy is reklámozzák magukat és ez igaz is. Van egy gyerek pálya ahol mindenféle állatot kitettek, a gyerekek ez nagyon évezik, ezenkívül van egy b. 5 méteres csúzda az egyik hütte mellett ahonnan a lányomat nem lehetett elhozni. Teszek fel néhány képet, a "sok ember" önmagáért beszél.
P1020397.JPG
Hó mindenütt
Ragyogó napsütésben
Itt kevesen vannak
Völgy
Itt sen síelnek sokan
Völgy túloldalán Flachau
Kék ég és napsütés
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.