Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Versenyzéssel kapcsolatos kérdések topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
Farkas Zsuzsanna
37 élménybeszámolót írt
37
20 éve tag
2010.03.02. 14:51
Sajnos ezért nem jár a 10 pont. Ez nem országos bajnokság volt, hanem diákolimpia. Az országos bajnokság éppen ma kezdődött, és hétvégéig tart.
Egyébként nagyon egyértelműen van leírva a határ az egyesületi és az egyesületen kívüli versenyzőkre: aki szerepel a szövetség bármelyik rangsorában - azaz indult már valamilyen versenyen - az egyesület. És az ábra azt mutatja vannak még egyesületen kívül is nagyon jó síelők.
Előzmény: (Krampusz 86377)
Krampusz
369 élménybeszámolót írt
369
16 éve tag
2010.03.02. 12:04
Tényleg elírtam, igazad van :)))
Előzmény: (klaci 86380)
klaci
2873 élménybeszámolót írt
2873
16 éve tag
2010.03.02. 11:08
"Biztos, hogy az E kategória győztese jó kategóriában indult?"
Itt EK-t akartál írni, nem?

Az "off"-ért szerintem neked is jogos a 2 pont... -:)))
Előzmény: (Krampusz 86377)
Krampusz
369 élménybeszámolót írt
369
16 éve tag
2010.03.02. 10:55
Nekem csak az a furcsa, hogy a VI. korcsoport fiú EK kategóriában a győztese mindkét futamban 3-3 másodperc körüli időt vert a többiekre.

Ugyanakkor a VI. korcsoport E kategóriában győztestől csak összesítésben 2 másodpercet kapott, míg a második helyezettre összesítésben majd 5 másodperccel jobb eredményt ért el.

Biztos, hogy az E kategória győztese jó kategóriában indult?
Nem akarok akadékoskodni, rosszindulatú lenni de, nem lennék meglepve, ha valamikor edzéseket látogatott volna.

Tudom, nehéz megvonni a határvonalat a kategóriák között, nem tudom hogyan kéne megoldani.

Innentől OFF:

Valamire felhívom a helyezettek figyelmét:"Sportági szakszövetség által szervezett országos bajnokságon elért legalább 3. helyezésért 10 többletpont adható" (Forrás:Felsőoktatási felvételi tájékoztató 2010 57. oldal)

Fel a fejjel Vanczi, neked is jár a 10 pont.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.