Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Naptár - Ki mikor hol síel? topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Robin
2501 élménybeszámolót írt
2501
17 éve tag
2010.03.09. 20:47
Nekem a csúszások alkalmával gyakran megfordul a fejemben hogy rajtam kívül van-e valaki még ott az adott napon a fórumról. Február végén sikerült is összetalálkoznom Brunnalmon egy fórumozó társunkkal .Persze ehhez kellet előzetesen 1-2 levélváltás is de egy ilyen naptárral jelentősen meg könnyebbülne mindenki dolga. Nagyszerű ötletet vetettél fel pálinkás ! Remélem megvalósul.
Előzmény: (pálinkás 87014)
feca83
76 élménybeszámolót írt
76
15 éve tag
2010.03.09. 18:52
Ez nem rossz. Támogatom a Sí Naptár ötletet. És még a neve is jó. :)) Ja és minden megoldható. A felhasználó csak megjelöli a dátumot-idő intervallumot, majd kiválasztja a sípályát. ez még akár külön megjelenhet a felhasználó profil oldalán is saját magamra szabva. (mint pl. a pálya értékelés.)

Üdv
Előzmény: (pálinkás 87014)
pálinkás
408 élménybeszámolót írt
408
17 éve tag
2010.03.09. 13:31
Sziasztok, a hozzászólásokból látom (és láttam már korábban is), a hétvégén úgy alakult, hogy több társaság is volt ugyanott, ahol mi, Zauhenseen. Ráadásul tegnap és ma kiderült, hogy még mások is az ismerősök köréből.

Arra gondoltam, nem tudnátok valamiféle "sínaptárat" csinálni? Oda aki akarja beírhatná, mikor hova megy, és mások, amennyiben akarják, felvehetnék vele a kapcsolatot. Így össze tudna futni időnként az ember a pályákon olyan fórumozókkal is, akik egyébként nem ismerősök. Visszamenőleg is érdekes lehetne, gyakran elfelejtjük, hogy egy-két évvel korábban mikor-hol síztünk. Ez egy elég aktív opció lehetne a site-on belül a közösségépítésre. Nem tudom, technikailag egyáltalán megoldható-e az ötlet...

Hajrá:
pn
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.