Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a APO kötés tapasztalatok topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
Bélapó
1434 élménybeszámolót írt
1434
18 éve tag
2010.12.06. 21:02
a végével kezdem. Felmegy a Burton-ra is, csak más betét kell hozzá. (eleve úgy kell kérni)
A boltban tökéletesen tájékoztattak! A hagyományos kötéshez képest csak előnye van. Én 4. éve használom. Ha rangsort kéne állítanom, nálam a sorrend: 1. APO 2. Flow 3. hagyományos 4. Step-in ez utóbbi nálam nem jött be, mert ha hó tapadt a cipőmre, az istennek sem tudtam belelépni. Mint azt már az előzőekben leírtam, az APO a Flow és a hagyományos keresztezése az összes előnnyel, hátrányok nélkül. (na jó! módosítok! A Flow-ba be tudtm lépni menet közben pl mikor kicsúszok a felvonóból, az APO-val ezt nem tudom megcsinálni.)
ClashCityRocker
13 élménybeszámolót írt
13
13 éve tag
2010.12.06. 19:06
Szevasztok!

Érdemes ezekkel a kötésekkel foglalkozni?
A boltban ahol forgalmazzák, azt állítják, hogy semmi hátránya nincs a hagyományos puha kötéssel szemben.Nem instabilabb, nem rosszabb... Nem tudom, hogy ez csak duma-e vagy tényleg olyan baromi jó..

Külföldi fórumokon olvastam olyan véleményeket, hogy teljesen felesleges, mert ha bele megy a hó, még tovább tart becsatolni, mint egy sima kötéssel, stbstb...

egyébként felmegy ez a palmer/nitro/burton lapokra?

Köszi!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.