Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Puy Saint Vincent topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
- Marky -
754 élménybeszámolót írt
754
15 éve tag
2010.12.07. 22:27
Több jó hírem is van:

1. Nem kell várnotok indulásig. :)
2. Ha jól értelmeztem akkor valóban van új négyüléses felvonó.
3. A még jobb az, hogy szerintem nem is egy, hanem rögtön kettő (TK du Rocher, TS de l'Arlésienne helyén)
4. Szőnyeges beléptetősek.

Azért ez nem semmi 1 év alatt. (erre mi pont idén váltunk helyszint - mondjuk nem bánom : - csak íváncsi lettem)

A gyorsabb és kényelmesebb menetidő azonban lehet nagyobb sűrűséget fog eredményezni a csúcsokon.

Viszont most biztos jókat lehet majd csúszni azokon a pályákon, ahol nem történt fejlesztés, mindenki az új felvonókon fog lógni.

Ráfért a fejlesztés a terepre, mit azt már tavasszal leírtam, tovább javul az amúgy sem rossz ár / érték aránya, ahogy nézem az árak minimálisan emelkedtek csak.
Előzmény: (latra 96912)
latra
16 élménybeszámolót írt
16
14 éve tag
2010.12.07. 20:53
Köszi.Megnéztem,de sajna én sem tudtam a szöveget bemásolni a fordítóba,majd ha megy valaki akkor okosabbak leszünk
Előzmény: (baxxter 96292)
baxxter
39 élménybeszámolót írt
39
18 éve tag
2010.12.05. 12:55
Szia Iatra,

a 2 személyes felvonó vitt fel csak a csúcsra, az viszont már egy elég szépen lehasznált és lassú lift volt. Viszont a honlapjuk állítása szerint ezt egy új 4 személyesre építik át/ vagy építették át. Ha tudsz franciául (én sajnos nem) akkor a weblap francia nyelvű oldalán a "newsletter" menüpontnál erről is írnak bővebben.

Üdv,
Baxxter
Előzmény: (latra 96273)
latra
16 élménybeszámolót írt
16
14 éve tag
2010.12.05. 11:10
Sziasztok. Tud valaki infót adni azzal kapcsolatban,hogy hova tünt a régi 2-es felvonó ami a csúcsra vitt?? Aggódva nézem,hogy nyáron elkezdték bontani és nem épült helyette új,vagy van helyette máshol ami felvisz ?
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.