Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Talponsíelés topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
Lackó
3275 élménybeszámolót írt
3275
19 éve tag
2010.12.23. 11:45
Köszönjük a felajánlást!
Ha tudok (itthon leszek), akkor én is részt vennék szívesen, persze csak ha megtűrsz "oly sok viszály után"... ;-)

Boldog karácsonyt!
Xero
882 élménybeszámolót írt
882
15 éve tag
2010.12.23. 01:30
Mivel nem komoly "nevezési" szándékkal írtam és mutattam amit, így még inkább szívmelengető és megtisztelő az érzés, hogy benne vagyok a listában.

Ennek alapján a kitűzött dátumra megpróbálom magamat mindenképpen a helyszínen prezentálni, legalább kettő darab takarításra alkalmas eszközzel! ;)
TGeree
178 élménybeszámolót írt
178
16 éve tag
2010.12.23. 00:47
Nyugodtan sorsolhatsz, nem kell közjegyző.
Nem kértél pénzt a játékosoktól. :)
Kanyarsíklub Replaci
1224 élménybeszámolót írt
1224
19 éve tag
2010.12.23. 00:38
Halihó, sziasztok!

Ülök a tv. előtt, hallgatom a humoristát, a nevetőgépek mennek a háttérben, én meg ... valahogy nem értem a viccet. Nem, hogy nem röhögök, de még csak eszembe sem jut, hogy nevetni kéne.

Könyörögve kérem, mondja meg valaki, mi van röhejes (ebben vagy más) topikban, amire hivatkozva lehet mondani, hogy vannak itt valakik, akik nem értik a humort. A humort arra találták ki, hogy nevettessen. De még jobb, ha "üvöltve röhögök, mint állat". Volt részed ilyenben? No, az gyógyít igazán!

Persze, szokásom szerint csavarintok egyet, s azt mondom, tényleg sokan nem értik itt a tréfát. Mire is véljem, hogy fel sem tűnt senkinek, hogy a nyertes számára kötelezővé tettem az oktatáson való részvételt?

Egyáltalán miféle nyereményről is van itten szó? Hát tényleg senki nem érti itt a tréfát?

Mégis, kinek a válasza volt elfogadható, kérdezheti valaki?
- Minerel
- Xero videója a jó alapos röhögés miatt mindenképpen válasznak tekinthető
- És Éva is válaszolt a kérdésre.

Ők nyertek. Mindnyájan. Nem sorsolok, mert közjegyző kellene hozzá, és ez azért már a viccből is túlzás lenne.

Még egy csavar. És ez már tényleg nem tréfa. Természetesen bárkit örömmel látunk a jutalom oktatáson, aki hajlandó lesz kiutazni Visegrádra.

Az időpont a következő évben lenne. Január? Majd megbeszéljük, lehetőleg olyan lenne jó, amelyre a legtöbben tudnátok eljönni. Ötleteket szívesen fogadok.

Sofőrt hozzatok, mert a Rezső kocsmájában jó sört mérnek. De ezt mindenkinek magának kell majd fizetni. Komolyan mondom, most nem viccelek!

Na, jó éjszakát gyerekek, álmodjatok szépeket.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.