Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Magyarország
Eplény Síaréna
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Hotel Szarvaskút - Bakony: Az eplényi sípályához legközelebb eső wellness szálloda
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
csabor
3475 élménybeszámolót írt
3475
14 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Eplény Síaréna
2011.02.03. 07:58
Nem tudom mi dühösített fel, mert én is visszaolvastam az elmúlt időszak fórum bejegyzéseit, s "kifakadásra" okot nem találtam.
Talán már én is sznob vagyok?
A vélemény szabad, s mindenki azt írhat le (a jó ízlés keretei között) amit akar. Vitatkozni, ellentmondani lehet, lehet ellenérveket felsorolni, de nem kell felháborodni, földbetaposni mindenkit, mert valakinek más a véleménye.
Magam is Ausztriában, Olaszországban szocializálódtam a síelés terén, s soha nem rejtettem véka alá véleményemet az ottani és itthoni viszonyok kölönbözőségéről. Ez azonban nálam és gondolom a hozzászólók döntő részénél nem lefitymálásnak minősül - hisz bolondok lennénk akkor Eplénybe menni szenvedni - hanem a jobb iránti óhajnak, talán kis túlzással segítő szándékú kritikának.
Mint már többször is megtettem, ismét elismerem az üzemeltetők heroikus munkáját amivel létrehozták, mőködtetik az arénát, de had segítsek nekik, ha csak jó szándékú kritikával is a körülmények még jobbá tételéhez.
A múltba révedő köldöknézés a sípályán sem előnyős. (gondolom a hőskor óta Te is cseréltél már felszerelést)
Véleményem szerint élvezzük, hogy van Eplény, s mindenki örömmel használja ki maximálisan síelési lehetőségeit.
Anyó szárnyai alatt bármikor személyesen is hajlandó vagyok véleményt cserélni, majd egy jót csúszkálni.
További jó síelést!
Csabor
Előzmény: (kispolgar 107779)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.