Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Síkötés felszerelése, síszerviz oktatása

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Vid
490 élménybeszámolót írt
490
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Síkötés felszerelése, síszerviz oktatása
2005.11.15. 11:30
Vettem egy kötést végre valahára, csak nem tudom hogy lehet megállapítani, hogy a lécen hova
kerüljön. És őszintén szólva abban sem bízom hogy majd a " szakember" tudni fogja.
A lécen van egy kis kör alakú jelölés, amely mintha a terhelési középpontban lenne, viszont a
kötésen semmi jelzést nem látok.(tyrolia free flex plus 7) Egy módszer lenne, ha megfelelően
beállítva beletenném a bakancsot, majd a bakancson jelzett középpontot valahogy megjelölném
a kötésen, meg a lécen, viszont valahol olvastam hogy a bakancsoknál a súlyközéppont nem mindig
megfelelően van jelölve. Van valami módszer a probléma megoldására?

Tudom hogy sokan a szakszervízt fogjátok javasolni, csak eddig(tisztelet a kivételnek) nagyon
sok rossz tapasztalatom gyűlt össze mindenféle "szakemberekkel" az élet minden területén úgyhogy
inkább csak magamban bízok.
Sajnos sokszor nem is merik elárulni hogy valamiről fogalmuk sincs, ezért még a közös megbeszélés
is ki van lőve. És ha mondjuk érdeklődnék hogy mit hogy fog csinálni, akkor megsértődik hogy
nem bízom benne.

Explosiv platnit hova érdemes szerelni a nyomásközépponthoz viszonyítva? Csak mert gondolom ennek
is lesz szerepe a menettulajdonságokban, az eltérő torziós tulajdonságok miatt, a platni helyzetétől
függően(előrébb vagy hátrébb).
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.