Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Síkötés felszerelése, síszerviz oktatása

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Vid
490 élménybeszámolót írt
490
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Síkötés felszerelése, síszerviz oktatása
2005.11.16. 16:45
Az a helyzet hogy ha a platni első felét mondjuk 10 cm-el előrébb teszem, az egészen megváltoztathatja a léc tulajdonságait, csak nem vagyok elég tapasztalt hogy előre meg tudjam saccolni hogy miben.Ami biztos, hogy az a kis merevségtöbblet, amit a platni, meg a kötés ad jobban szét lesz húzva. Középen kevésbé lesz merev mintha normálisan raknám fel, viszont ott a freeflex amitől ezáltal az egész egyenletesebben fog eloszlani. De nem tudom hogy ez a síelésnél miben fog jelentkezni.
A másik kérdés, hogy vajon érdemes e a kötés középső, szabadon lógó része alá valami alátáamsztást tenni nehogy elgörbüljön a vaslemez, ami végülis arra van tervezve hogy alul fölül meg van támasztva.
A léc amúgy egy völkl energy 320 ami egy kezdő léc, de nem olyan puha mint sok márka belépő lécei. Én meg technikailag inkább a fun carving felé kezdek hajlani, tehát nem tudom hogy mit kéne tennem.
Tudom hogy erre nem a legjobb megodás egy belépő szintű léc, de hát ez van.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.