Hát csütörtöktől vasárnapig itt síztünk... Az idő sajnos nem volt hozzánk kegyes. Óriási szélben vízszintesen szakadó hó.Hol több hol kevesebb lift ment,volt mikor csak egy,az alsó négyüléses. A hétvégén annyi hó leesett,hogy egy órámba telt az autó kilapátolása a hóból.. Mindenesetre ha most kitisztul az idő valamikor akkor itt csodás hóviszonyok lesznek..:))