Ausztria
Hochkar
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSAKCIÓ
Hotel Fahrnberger - Túrázó csomag - 3 éj
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
dve
71 élménybeszámolót írt
71
21 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Hochkar
2005.12.18. 18:51
Hát csütörtöktől vasárnapig itt síztünk... Az idő sajnos nem volt hozzánk kegyes. Óriási szélben vízszintesen szakadó hó.Hol több hol kevesebb lift ment,volt mikor csak egy,az alsó négyüléses. A hétvégén annyi hó leesett,hogy egy órámba telt az autó kilapátolása a hóból.. Mindenesetre ha most kitisztul az idő valamikor akkor itt csodás hóviszonyok lesznek..:))
h i r d e t é s