Szerdától síeltem Hockaron. egyedül vágtam neki egy kis feltöltődés okán. Nem volt kedvem messzebbre menni. Kicsit féltem, hogy unalmas, lesz, és majd szokás szerint állandóan felhőben lesznek a hegyek. No! Bár Hochkar tényleg nem az a hatalmas síközpont, de végül is nem untam halálra magam a 4 nap alatt. Ragyogó napsütés, kiváló hóminőség végig. Jegesedés még a legmeredekebb pályákra se volt elmondható. Hétköznap ráadásul alig voltak. Ennek ellenére feltűnően sokat pörögtek a mentők. Ráadásul pénteken a mentőhelikopter is megérkezett kétszer is. (nem vagyok babonás, de ugyebár péntek 13 ;-)) Szombatra aztán megtelt a hegy, melyre honfitársaink is nagy számmal érkeztek. Ez jelentősen veszélyesebbé tette a pályákat. Láttam is jó néhány ütközést, szerencsére nagyobb baj nélkül!