Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Fizetés bankkártyával - külföldi tapasztalatok

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Fidosan
189 élménybeszámolót írt
189
13 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Fizetés bankkártyával - külföldi tapasztalatok
2013.02.26. 20:40
:)Francia 3 völgy: autópálya, benzinkút, mindent mindenhol símán lehet kártyával, síbérletet, apartmanban depositot,(nem vesznek leelőre semmit csak feljegyzik az adatokat, ha gond van akkor zároljék az összeget és ha nem tudtok megegyezni leszedik, de lehet kp ban is azt mikor átvették a szobát és ok minden visszaadják) boltokban, még a pályákon a sör-jager sítudásfokozót is gond nélkül. Skócia Glenshee itt is lehet, de két sor van, külon kassza van kártyásoknak az hétvégén brutál, legutóbb sípajtásom fél órát állt sorban, én rutinos vagyok, a készpénzesnél egyedül voltam :) hétköznap nem vészes 8-10 ember max... Skócia Cairngorm megy a kártya mindenhol, Skócia Glencoe..kp, legutóbb nem is volt kártyaolvasójuk, de elvileg van nekik :) Skócia The lecht : megy a kártya mindenhol, Skócia Glasgow beltéri megy a kártya, Skócia Nevis Range megy a kártya ...
Előzmény: (WAndrea 156113)
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
KIEMELT SÍTÁBOROK
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.