Ausztria
Hochkar
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSAKCIÓ
Hotel Fahrnberger - Raftingos csomag - 2 éj
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
bpisti
51 élménybeszámolót írt
51
21 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Hochkar
2006.01.24. 09:53
Szabi!
Nem feladatom, hogy védjem öket,és valószínüleg nincs is rá szükségük,de egy dolgot feltétlenül meg kell említeni:Direkt a Hochkaron tényleg nincs szánkópálya,csak odalent, Göstling mellett.Arról ök nem tehetnek,ha egy külföldi honlapon tévesen jelent meg az információ!Kár lenne ebböl messzemenö következtetéseket Ausztriával kapcsolatban levonni!Remélem,legközelebb jobban sikerül a kirándulás!
szia
h i r d e t é s