Szabi!
Nem feladatom, hogy védjem öket,és valószínüleg nincs is rá szükségük,de egy dolgot feltétlenül meg kell említeni:Direkt a Hochkaron tényleg nincs szánkópálya,csak odalent, Göstling mellett.Arról ök nem tehetnek,ha egy külföldi honlapon tévesen jelent meg az információ!Kár lenne ebböl messzemenö következtetéseket Ausztriával kapcsolatban levonni!Remélem,legközelebb jobban sikerül a kirándulás!
szia