Szabi!
Csatlakoznék Hochkar védelmében. Ez egy nagyon jó hely, ha te oda valamilyen céllal mész akkor érdemes megkérdezni legalább 2-3 ember véleményét. Ha ök azt mondják, hogy ez a szolgáltatás létezik (jelen esetben a szánkózás) akkor nyugodtan elindulhatsz. Ezért ne hibáztass egy pályarendszert, hogy egy külföldi honlap téves informaciót ír a helyről. Ezenkívül ha megnézed a honlapjukat (
https://www.hochkar.com) nem ír szánkózási lehetőségről. Sajnálom, hogy ez történt veled de mielőtt elindulsz egy helyre tájákozódj.
Üdv,
Tibi.