Ausztria
Hochkar
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSAKCIÓ
Hotel Fahrnberger - Nyári csomag - 4 éj
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
TibiF
574 élménybeszámolót írt
574
21 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Hochkar
2006.01.24. 12:13
Szabi!

Csatlakoznék Hochkar védelmében. Ez egy nagyon jó hely, ha te oda valamilyen céllal mész akkor érdemes megkérdezni legalább 2-3 ember véleményét. Ha ök azt mondják, hogy ez a szolgáltatás létezik (jelen esetben a szánkózás) akkor nyugodtan elindulhatsz. Ezért ne hibáztass egy pályarendszert, hogy egy külföldi honlap téves informaciót ír a helyről. Ezenkívül ha megnézed a honlapjukat (https://www.hochkar.com) nem ír szánkózási lehetőségről. Sajnálom, hogy ez történt veled de mielőtt elindulsz egy helyre tájákozódj.

Üdv,
Tibi.
h i r d e t é s