Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Magyarország
Bánkút
síterep infó oldal
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
harzol
19 élménybeszámolót írt
19
16 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Bánkút
2014.01.10. 13:44
Valamiért nagyon ki lehetsz akadva Bánkútra. Szilvásváradot meg kicsit túlzottan is favorizálod.

Meglátásaidnak van alapja, de erősen szubjektívek és ötlet jellegűek.

A magam részéről Szilvásváradra valószínűleg akkor sem mennék síelni, ha az általad írtak megvalósulnak. Bánkúton nekem egy jobb tél és egy elfogadható fenti szállás elég lenne, hogy bevállaljak 1 hetet. Még a jelenlegi infrastruktúrával (felvonók) is.
Nem tudom voltál-e már fent a Börzsönyben, Mátrában, Bükkben egy igazi tél során, de a fenti viszonyok olyan hangulatot teremtenek, ami rettentő sokat jelent. Szilvásváradon a hóágyúzásnak más akadályai lennének. Az idei szezonja pl. olyan lenne, mint mondjuk Visegrádnak. Azaz semmilyen. Hóágyú ide, hóágyúk oda.
Mátrában és Eplényben azért ki tudtak nyitni. Bánkút, Nagy-Hideg hegy pedig még ennél is tovább bírta volna, ha nem lenne megkötve a kezük és anyagi lehetőségiek is lennének.

Egy jó Bánkútnak én nagyon tudnék örülni, egy hegy lábánál felturbózott Szilvásvárad hidegen hagyna.
Előzmény: (magnum56 166435)
h i r d e t é s
h i r d e t é s
KIEMELT SÍTÁBOROK
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
Havazás Előrejelzés
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.