Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Hol erdemes silecet venni?

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
RM
872 élménybeszámolót írt
872
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Hol erdemes silecet venni?
2006.02.06. 10:50
Egyszer mar leirtam a rossz tapasztalataimat lecvasarlasrol, most irnek jot is.

Hasznalt lec:
Hintertux gleccser labanal van egy sikolcsonzo(direkt az also allomas mellett). 1,5 eve vettunk ott egy 2 eves, hasznalt Blizzard SL lecet. Azota is jo, szerintem a 150EU-s ar is korrekt volt. Ha ara jarunk csak kivancsisagbol mindig erdeklodtem naluk valami utan, es mindig volt jo ajanlatuk. Erdemes megnezni.

Uj lec:
https://www.sport-or14.at
Graz mellett van (Atomic, Dinamic ...). Kis bolt, mailban (angol, nemet) lehet erdeklodni, aratkerni ... Egy sielessel osszekotve meg lehet ejteni a vasarlast. Tavaly februarban 400EU-ert vettem itt Atomic SL11-es lecet Neox 412 kotessel. (Otthon a Hervisben volt a legkedvezobb aron, 125eFt-ert. Csak ott a tavalyelotti modelleket is ugyanugy kiraktak ezen az aron mint az eppen aktualisokat.) Sajna a kotesben eltort egy muanyag lapka, igy egyszer vissza kellett mennem kirandulni egyet Ausztriaba, de szo nelkul csereltek a kotes also reszet (kb. 10percig tartott). Persze elotte mailben mar egyeztettem.
KIEMELT SÍTÁBOROK
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
INGYENES TANÁCSADÁS
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.