Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Magyarország
Nagy-Hideg-hegy
síterep infó oldal
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Buckafényező
3 élménybeszámolót írt
3
18 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Nagy-Hideg-hegy
2006.03.05. 19:21
Március 4-én 0 fok feletti melegben, kellemes firnezés zajlott az időnkénti heves hózáporban, majd délutántól kezdett húzni a fagy és emiatt gyorsulni a pálya. Viszonylag sokan voltunk, de mivel tele van a drótkötél kampókkal, semmi sorbanállás nem volt egész szombaton.
Pénteken állítólag nagyon kevesen voltak a meghirdetett rendkívüli hétköznapi sí-napon. Március 6-án is mennek a liftek , de azt hiszem nagyon nagy hó esett! Hogy mennek vajon fel a buszok a parkolótól? Ha itt Pesten megvan a 20 centi, akkor mi lehet fent? Minimum a duplája!
Csak azt tudom mondani, hogy csak irigyelni lehet azokat, akik holnap (március 6-án)feljutnak és élvezhetik ezt a márciusi 30-40 centis szűzhavazást! Jó volna olvasni valamit erről kedden.
Szeretnénk március 15-én fent ünnepelni. Ugye lesz lift? Mert hóra számítok!
Ne feledkezzünk el Hideghegyről és jöjjünk fel idén minél többen!


h i r d e t é s
h i r d e t é s
KIEMELT SÍTÁBOROK
UTASBIZTOSÍTÁS 10% KEDVEZMÉNNYEL
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
Havazás Előrejelzés
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE