Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Síverseny KIZÁRÓLAG amatőr gyerekek részére

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Soma
675 élménybeszámolót írt
675
18 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Síverseny KIZÁRÓLAG amatőr gyerekek részére
2006.05.04. 10:55
Nagyon örülök, hogy legalább valami megmozdult ebben a témában. Látszik, hogy a különböző álláspontokat nem lesz egyszerű közelíteni, de ha megindul valamilyen elképzelés, már az is eredmény. Természetesen nem a havon töltött napok számában kell limitálni a kategóriákat, hiszen abban szerintem nincs nagy különbség, hogy valaki 15 vagy 25 napot tölt el szezononként a havon, de ha mondjuk valakit egy szakképzett edző egyesületi keretek között tanít és edz, az nyilván nem azonos kategória mint ha valakit a szülő vagy ismerős tanít síelni. Tudom, hogy sok egyesületben síelő gyerek van, aki ugyan nem igazolt versenyző, de ugyanúgy részt vesz az edzéseken, edzőtáborokon, száraz edzéseken mint az igazolt versenyzők. Akkor ezek a gyerekek amatőrök és egy kategóriába tartoznak az előbb említett szülők által oktatott gyerekekkel, vagy inkább tartoznak a versenyzők közé?
Még egyszer szeretném kijelenteni, semmi bajom a versenyző gyerekekkel és szüleikkel, sőt minden tiszteletem az Övék, hiszen nagyon jól tudom, hogy mennyi áldozattal, munkával, anyagi ráfordítással jár ez a történet, mindössze azt szeretném elérni, hogy ne együtt induljanak az igazi amatőrökkel.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.