Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Szlovákia
Chopok dél és észak
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSAKCIÓ
Wellness Hotel Bystrá - "Smart choice" csomag - 2 éjtől
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Csaba Pocsai
14 élménybeszámolót írt
14
8 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Chopok dél és észak
2022.01.04. 16:35
A booking-on biztosan találsz megfelelő szállást. Én ott még nem nyúltam mellé. :)

A síoktatással kapcsolatban szerintem előtte vedd fel a kapcsolatot a sítereppel. Hátha sikerül magyarul beszélő oktató, ha nem, akkor egyeztetni az oktatás nyelvét, illetve hátha rugalmasabbak lesznek az árral kapcsolatban is, pofon biztosan nem vágnak.

Közben úgy tűnik megoldódik az e-hranica probléma is. Szlovák konzuli szolgálat: "A beutazás előtti kötelező regisztráció (eHranica-rendszer) során a szlovák hatóságok által adott tájékoztatás szerint mindenképpen egy szlovákiai cím megadása szükséges (pl. annak a helynek a címe ahová beutaznak), függetlenül attól, hogy a szlovákiai tartózkodás hány órás vagy napos. Ez azonban nem jelenti azt, hogy szállásfoglalás nélkül ne lehetne beutazni az országba. Javasoljuk, hogy a kitöltésnél annak a helynek a címét adja meg, amely a beutazásának célja, ahol ténylegesen tartózkodni fog, vagy egy szlovákiai rokon, ismerős címét, ill. megadhatja a közelben lévő szálloda, bolt, benzinkút vagy más létesítmény címét (bár a rendszer „állandó lakcímet” kér; NE a magyarországi lakcímét próbálja megadni!)"
h i r d e t é s
h i r d e t é s
KIEMELT SÍTÁBOROK
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
Havazás Előrejelzés
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.