Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Melyik lécet válasszam?

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
TZoli
1159 élménybeszámolót írt
1159
20 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Melyik lécet válasszam?
2023.12.08. 15:41
Szerintem is. Van valahol egy optimális tömeg. Sokmindentől, gyakorlatilag mindentől függ és mindenkinek más. A tökéleteset nehéz eltalálni, mert ahhoz már azért sokat kellene cserélgetni. De az biztos, hogy megérzem, ha nem is rögtön, hogy ha valami nem ott van. Alatta túl könnyen repkedek, buckák problémát okoznak, bizonytalankodok. Felette kikészül a térd, elég hamar jelenteznek mindenféle jelzések. Az elején sokat cserélgettem, olcsó használt cuccokkal mentem, mert prior volt a low budget. A jelenlegi, újonnan vett Elan lécemmel, amit a gyártók kemény jelzővel illetek, olyan érzésem van, mintha sínen mennék. Stabil, biztonságban érzem magam, nincs bucka amin ne menne át szinte észrevétlen, úgy irányítom, ahogy én akarom, a kedvem szerint hasítok vele és akkor és úgy állok meg, ahogy akarok. Három szezont lenyomtam vele, és semmi maradandó károsodás se benne, se bennem. Ennél jobbat nem akarok.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.