Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Melyik a legjobb és legrosszabb lécmárka?

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
sigesa
19 élménybeszámolót írt
19
20 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Melyik a legjobb és legrosszabb lécmárka?
2004.10.31. 13:33
Elsösorban Misa topicjára reagálnék. Amit irtál, hogy minden síelés után szervizelteted, azért azzal csak módjával !!! Csak akkor csináld, ha van tuti helyed, mert én láttam már nagyon sok lécet, amit pont a túlzott sok szervizelés tett totálkárossá.(elcsiszolták a kantnit, belecsiszoltak a talpfelületbe, stb.)Talán az a legjobb, ha magad megtanulod szervizelni a cuccot. A vaxolással nmeg úgy vagyok, hogy majdnem minden hóra másféle kell, ezért én a jól bevált gyertyázást használom, ez mindig minden havon müködöképes. A legjobb léctíp.? Talán tényleg az Atomic, de nagyon drága, és legtöbbünknek a pénztárca is megszabja a választási lehetöségeket. Kezdöknek mindenesetre nem javaslom a méregdrága új cuccokat, mert akár Atomic, akár head, vagy fischer, úgyis összekarcolódik az elsö idöben, aztán minél dréágább volt, annál nagyobb rajta a bukö !
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.