Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Olaszország
Piancavallo
síterep infó oldal
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
zaszti13
2 élménybeszámolót írt
2
15 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Piancavallo
2009.02.14. 08:32
Sziasztok!
Én most tértem vissza Piancavalloból, ahol csodálatos 6 napot töltöttünk el. Jelenleg hatalmas mennyiségü hó van fent a hegyen (még ekkorát soha nem láttam), még kisebb lavinákkal is találkoztunk. A pályák tökéletesen karban vannak tartva és nagyon kevesen vannak így sorban állni még hétvégén sem kellett. A terep valóban besíelhető egy nap alatt, de a táj szépsége (főleg a csúcson- "habcsókrengeteg") megér mindent! A pályák legtöbb része könnyű, lankás szakazból áll, ami tökéletes a technika csiszolásásra. Nálunk sok profi síelő és snowboardos volt, de mégsem unatkoztunk. Free rideolni csak óvatosan, nagyon erős a kontroll! Ha elkapnak, 50 euro a bírság, de azért meg lehet játszani :). Esti szórakozásra meleg szívvel tudom ajánlani a Iglo bárt és Gatto Nero discotechat akár hétköznap is! Mi első nap 5 perc után már az asztal tetején táncoltunk a helyi személyzettel együtt! Mind attól függ milyen hangulatot csináltok, de hálátlanok nem lesznek, az biztos!
KIEMELT SÍTÁBOROK
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
INGYENES TANÁCSADÁS
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.