Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Szlovákia
Kojsovska Hola - Skipark Erika
síterep infó oldal
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Gzoli
56 élménybeszámolót írt
56
17 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Kojsovska Hola - Skipark Erika
2010.02.06. 22:20
Sziasztok!
Én is ma voltam Aranyidán, és nem teljesen értek egyet Márkkal, mert én konkrétan mértem, és időnként 15 percnél is többet kellett várni a hosszabb felvonónál( taposás,tülekedés stb. ), a fenti pályák használhatóak voltak, de az 50-100 cm. hó az erős túlzás, max 50 cm. a pályán és 30 cm . pályán kívül.A hosszú kék pályán mi nem jöttünk le mert az alja igencsak barna volt ( lehet a falevéltől is, de inkább nem próbáltuk ki, mert tavaly is megjártuk vele ). Ez persze azon is múlik, hogy ki mennyire félti a lécét. Ha fel akartok menni az ülőlift alatti parkolóhoz, akkor tényleg kell a hólánc, mi is ide mentünk,fel is kellett rakni. Összefoglalva, lehet itt jót sielni, de ha hét végén jön az ember, akkor fel kell készülni a sorállásra. Megjegyzem tavaly sieltem itt hétvégén, amikor ennél kevesebben voltak, és hétköznap is, amikor szinte csak páran lézengtünk a pályán.
Az ülőlift szerintem folyamatosan járt, bár nem igazán figyeltem, mert csak fent sieltünk, és a végén azzal jöttünk le.Jó éjszakát mindenkinek.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.