Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Síléc választás

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
deckard
102 élménybeszámolót írt
102
17 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Síléc választás
2010.12.07. 18:38
Replaci, hát nem tudom... akit én síoktató istenként tiszteltem az 2 db kerítésléccel is gyönyörűen síelt és piszok jól oktatott, 2 csatos hátul-belépős Caber cipőben...
Amúgy meg a B5 meg a mélyhó az kicsit vicces, szerintem akkor van értelme mélyhóra "jó" síről beszélni, ha az jelentősen megkönnyíti a mélyhósízést, mert rendesen felúszik épelméjű sebességek mellett. Mármost ehhez felület kell, ahhoz meg szélesség és hossz, meg puhaság (ha a másik kettő nincs, és legalább a csőrnél). Úgyhogy egy 162-165 cm-s betonkemény és nehéz sí esetén nem tudom miről beszélünk, ennyi erővel tényleg lehet szlalomsível is mélyhósízni, annál a B5 lehet, hogy árnyalatnyival jobb, de köszönőviszonyban sincs egy 100-115 széles és legalább 170-180 hosszú sível (ilyenekből egyébként van relatív keményebb 14-18m-es rádiusszal, na AZ tényleg allmountain sí). Az viszont készséggel elhiszem, hogy túrt hóban egy ilyen nehéz és merev tank jól működik.

üdv,

deckard
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.