Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Biztos, hogy mindenbe bele kell szólni?

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Soma
675 élménybeszámolót írt
675
18 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Biztos, hogy mindenbe bele kell szólni?
2008.03.16. 17:46
Mint már írtam, nem az oktatók és az oktatás ellen indítottam ezt a topikot. Egyszerüen az a kérdés van-e joga bárkinek beleszólni mások életébe. Egyébként ha már az oktatásnál és annak szinvonalánál tartunk, ezzel kapcsolatban is vannak fentartásaim. Mint ahogy mindent, úgy ezt is lehet jól és rosszul csinálni. Számomra például nagyon furcsa az a módszer,(nem egyszer voltam tanuja) amikor az oktató elmondja mit kell csinálni, majd közli gyertek utánam, és elindul a lejtőn, pillantást sem vetve a mögötte haladó csoportra. Így hogy látja, hogy ki mit csinál, mit csinál jól és mit rosszul. Szóval attól, hogy valakinek papírja van, egyáltalán nem biztos, hogy tud oktatni és ez igaz fordítva is. A balesetek és az oktatás között pedig nem látok nagyon szoros összefüggést, lévén pont ugyanúgy szenvednek balesetet azok akik oktatóval tanultak és azok is akik nem. Elsősorban a balesetek fő oka, hogy az egyének nincsenek tisztában a képességeik határával és ezen a határon túl síelnek. És ez a határ más a jól sielőknél és a kevésbé jóknál, de ha túlléped akkor jön a baleset.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.