Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Biztos, hogy mindenbe bele kell szólni?

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Kanyarsíklub Replaci
1224 élménybeszámolót írt
1224
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Biztos, hogy mindenbe bele kell szólni?
2008.03.17. 10:09
Szia Soma!

Azt gondolom, ismertek már eléggé, legalább is innen a fórumról.

A olyan beszólás amelyről beszélsz, semmilyen érvekkel nem igazolható. Bármilyen képzéssel kapcsolatos dokumentum - bizonyítvány nem ad jogosultságot kultúrálatlan viselkedésre.

Tiszteletre méltó a hozzáállásod arra vonatkozóan is, hogy azért ne általánosítsunk.

Valamit azért kérdeznék tőled.

Mi a vélaményed arról, amikor az un. "barát" olyan (legalább is azok számára akik ismerik a sízés szerkezeti felépítését) "nyilvánvaló ökörséget" tanítanak barátjuknak, ami nem hogy nem visz előre, hanem egyenesen félrevezető és így káros.

Te szóvá tennéd valamilyen formában?

Jómagam 3 x szoktam meggondolni a beleszólást, és általában csak akkor teszem, ha veszélyhelyzetet érzékelek.

Amikor nyilvánvaló, hogy a piros pályára tévedt "barát-tanár" - nak nincsen receptje arra, hogy mit is kellene csinálnia "tanulójának" ahhoz, hogy lejussanak. Mert az esetek többségéban még az sem jut az eszébe, hogy "lecsatolás, és gyaloglás lefelé".

Mégegyszer megerősítem, hogy az általad kifogásolt viselkedés a jó síoktatókra nem jellemző. Már csak azért sem, mert az igazi jó síoktató mindíg azt vizsgálja, nyílhat - e arra valami lehetőség, hogy növelje kuncsaftjai számát?

Jómagamnak volt néhány olyan esetem, amikor nem csak a tanuló, hanem a "botcsinálta tanár" is síbarátommá lett.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.