Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Biztos, hogy mindenbe bele kell szólni?

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Soma
675 élménybeszámolót írt
675
18 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Biztos, hogy mindenbe bele kell szólni?
2008.03.17. 12:50
Teljes mértékben egyetértek Gyöngyvér véleményével, mindenkinek szíve joga, hogy tanul meg síelni. Ehhez, úgy gondolom senki idegennek semmi köze. Replaci által feltett kérdésre válaszólva, jómagam is kerültem hasonló szituációba. Két számomra teljesen ismeretlen hölgy szenvedett lefelé az egyikük tudásszintjét jóval meghaladó pályán, a másik pedig próbált jótanácsokat adni. Odamentem hozzájuk és MEGKÉRDEZTEM!, hogy segíthetek-e. Mindketten örömmel fogadták és elöttük haladva, mutatva az ideális ívet és fordulási helyeket gond nélkül lejöttünk a pályán. Utána szívélyesen elváltunk mindenki ment tovább. Eszembe sem jutott, hogy szemrehányásként megkérdezzem, hogy miért nem síoktatónál tanul. A másik kérdés, hogy ha látom, hogy valami rosszat tanítanak beszólnék-e, azt hiszem erre a válaszom az, hogy nem, erre nincs jogom. Esetleg nagyon udvariasan megkérdezném, hogy adhatok-e egy-két jó tanácsot, de könnyen el tudom képzelni, hogy erre bizony elutasító válasz jön, esetleg még el is küldenek melegebb tájakra.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.