Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Síszenvedély

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
huligan
3493 élménybeszámolót írt
3493
17 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Síszenvedély
2008.11.03. 14:07
Sátoraljaújhelyen születtem 1980-ban. Aki ismeri ezt a gyönyörű szép várost, az tudja mi a közös bennem és a síelésben. Nem emlékszem az első csúszásomra, az első felszerelésemre, csak fotók örökítették meg a kezdeteket. Óvodában kezdtem. Nálunk ez a sport, akármilyen hihetetlen is hallani 1984-ben kötelező aktivitás volt. Köszönhetően Boda Pali bácsinak és Nándi bácsinak. Aztán teltek múltak az évek, és a részemmé vált ez az sport és ez az életérzés. Olyan mint a lélegzés. Miután kikerültem kis városomból (Főiskola miatt és mivel elmaradtak a havas telek nálunk), nyugat felé vettem az irányt. Elszántságomra és hobbymra több újonnan szerzett barátom is felfigyelt, és büszkén mondhatom el magamról, hogy több tucat emberrel szerettettem meg ezt az életformát, akik mai napig társaim a síelésben. Megnyugtató és örömmel tölt el, hogy a síelést kedvelők száma évről-évre nő, és ebben én is kivettem és kiveszem a részem!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.