Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Adelboden-Lenk

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
TibiF
545 élménybeszámolót írt
545
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Adelboden-Lenk
2017.12.09. 20:20
Ma Adelbodenben voltunk. Tegnap december 8 volt (Maria Empfängnis). A katolikus kantonokban munkaszüneti nap Svájcban. Síelni terveztünk menni de nem mentünk mert végig csapadékos időt ígértek. Mára napsütést meg max. 0.2 mm csapadékot jósoltak. Indulás előtt is leellenőriztem mára szép időt ígértek. Erre fel egész nap havazott, 14 óráig a környező hegyeket nem láttam. Nem hibáztatom a meteorológusokat ilyen a természet, a feleségem azt mondta ahol lakunk Svájcban ott ragyogó napsütés volt egész nap, a hegyekben havazott.

Panaszra nincs okom, a pályák tökéletesek voltak, napközben a hőmérséklet -7C-9C között változott, alig lehetett valamit látni. A pályák kb. 20-30% volt nyitva, nem voltak sokan, ilyenkor karácsony előtt az emberek más tevékenységgel vannak elfoglalva mint a síelés. Ezt az időszakot szeretem a legjobban. Az előző évhez képes nagyon jó havunk van és még jön a folytatás hóból a következő héten. A kisebbik lányom azt mondta ebben a hóban szeret síelni a legjobban, mondtam neki ez a legjobb hó, a porhó nem műhó. Pályán kívül 50 cm friss hó simán volt. Nem sokat fényképeztem mert nem volt mit. Jó hely Adelbedoen ide még visszamegyünk, valószínűleg akkor már több pálya lesz nyitva meg többet is lehet látni. Jó volt a mai nap nem panaszkodok. Porhó is kell néha nem csak ragyogó napsütés.
ekkor már 100 m-t lehetett látni
a lenki részen
ilyenkor lehetett többet látni
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.