Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Kezdő snowboardos vagyok

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
poisonka
167 élménybeszámolót írt
167
15 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Kezdő snowboardos vagyok
2009.09.08. 17:39
Danke Minerel!

pár hasznos info kezdő barátunknak az én olvasatomban.
Amit többiek is írtak, elsőre szigurúan bérlés!
ha siettet az eladó, akkor is mászkálj a bakiban, ne érdekeljen. Külföldön drágább bérelni, viszont kényelmesebb, sokszor korrektebbek, stb.
Itthoni bérlésnek egy előnye van: olcsóbb.
Utána, ha veszel: érdemes elsőre használtat venni, saját példámból kiindulva fossá fogod harcolni a deszkát, főleg ha elkezdesz freeride-olni.
Amikor már igen korrektül megy, akkor vegyél uj cuccot.Pl Parndorf: Burton bolt(juliusban igen jo áron voltak deckek)
Görkori: én 8 évig toltam versenyszerűen félcsőben egy évet. Hidd el segít, nem csak a sínél a boardnál is. Ha más nem egyensúlyérzéked jobb, mint az átlag. Szval korit ne hagyd abba!

Többi nagyjából stimmel. Védők tényleg hasznosak, bár én személy szerint nagy csuklóvédő ellenes vagyok, de Te semmiképpen se hagyd ki. Térdprotektor, seggproti szintén nagyon hasznos, bukó meg végképp. Nem kell, h Te legyél a hülye a pályán, elég ha egy marha belédszánt egy ívet.
Kérj kölcsön, bérelj, de bukó legyen, ebben ellentmondok a többieknek.
Ha bármi további kérdésed van, írj nyugodtan, akár hogy hova menj használt cuccért, v bármi egyéb felvetéssel.
Oktatás mindenképpen hasznos, hogy kicsit magam mellett beszéljek. Ha van rá kereted, akkor privát(drágább), ha nem, akkor pedig csoportos, lehetőleg minél kisebb létszámmal.

let it snow.
Tux Forever
ak



Hintertux forever!!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.