Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Biztosításkötés, de kivel

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
RM
873 élménybeszámolót írt
873
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Biztosításkötés, de kivel
2018.01.03. 11:33
Sziasztok!

Volt egy balesetünk Hochkaron dec. 30-án. A MasterCard-omhoz kapcsolódó Vienna Life (Comfort10 családi) biztosítást használtuk. NAGYON NORMÁLIS volt a biztosító, Ausztriában nem először, nem csak nekünk volt velük nagyon jó a tapasztalatunk.

Persze éppen aznap mentünk fel síbusszal és hagytam otthon a telefonomat. Egy barátom telefonjáról jelentettem be az esetet. Jeleztem a telefon hiányát is.

- Felvették a helyi orvossal a kapcsolatot, ahova röntgen-re vitték a feleségemet. Amire nejem odaért. az orvos már mondta, hogy a biztosító jelentkezett. (Fizetni ott így semmit nem kellett, mindent a biztosító intézett ...)
- A kórház elérhetőségét is megadták, ahova átvitték utána nejemet. Ott sem kellett nekünk semmit fizetni.
- Este mikorra meglett a telefonom, a biztosítótól kaptam meg az infókat. Melyik kórházba, melyik osztályra vitték nejem ...
- Egyedül a hegyi mentőket nem sikerült elérniük, ami onnan jön számla, azt majd tovább kell küldenem a biztosítónak.

Tényleg nagyon korrektek, segítőkészek voltak. Jó szívvel ajánlom mindenkinek a Vienna Life-ot. Ausztriában nagyon flottul működik velük minden.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.