Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

APO kötés tapasztalatok

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
gyf
571 élménybeszámolót írt
571
17 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: APO kötés tapasztalatok
2010.03.04. 02:24
Igen, feb 24-én este Visegrádon, mint irtam az Index forumon.
Alapvetően tök jó volt, persze minden a lehető leglazább beálltásban.
Volt néhány röhejes borulásom is. Bélapó tanácsait felhasználva gyorsan tudtam csatolni.
Ahhoz képest, hogy alpin deszka, nem éreztem túl merevnek, viszont könnyebb és evvel együtt is merevebb, mint az eliminator. Az hogy könnyebb, csak érzésre ment mérés nélkül, tehát a puha baki+puhakötés+Eliminator deszka vs GTS deszka+alpin kötés+alpin baki.
Az én harmat tudásommal is hamar összeszoktunk.
Ami jó volt, de ezt már más is leirta, a meredek kötésszög miatt itt már nem lábujj és sarokél van, hanem előreterhelsz és döntesz jobbra-ballra.
Nagy élmény! Ha ez a pár óra megelőzhette volna a Praebichl-i túrát, biztos, hogy nemcsak sielek, de ott, akkor a si nyert, a közös csúszás a fiammal többet ért. A mai alpin tudásommal már tudnám követni deszkával.
Mikor az indexen tárgyaltuk mi is kéne nekem, Lakótárs kollégát biztatták, adja el az ő GTS-ét. Ugyanolyat vettem mástól, mielőtt még részénta magát az eladásra.
Persze nem rábeszélni akarlak, de ha OT-be is az eliminatorral mentél, lehet, hogy rádférne egy ilyen GTS...
Meg persze ezt is kipróbálhatod, ha úgy alakul.
Összességében nem véletlen, hogy a GTS-t mondják az alpin kezdőlapjának. Már alpinos, már keskenyebb, csak 20cm a dereka, és minden hasonlóan működik, mint egy hardcore alpin deszkán, pl mint a Speedster RS, Silberpfeil, de azért toleránsabb. Szóval jó választás volt, ezúton is köszönet VAU és Zsuri szaktársaknak a jótanácsokért.
A kutya még nem ette meg a telet. A bigdéj még hátravan Chopok-Délen, oda még le fog esni a hiányzó 80cm...

Nagyon offtopic voltam, de csak nem esznek meg a moderátorok!
Előzmény: (minerel 86546)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.