Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Freeride deszkák

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Rajah975
61 élménybeszámolót írt
61
14 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Freeride deszkák
2010.07.21. 10:32
Sziasztok!

Először is bocs az új topicért, de nem találtam olyat, amibe beírhattam volna.

Újra eljutottam a boardvásárlás kérdéséig, mivel az zsírúj Magnumomat elhagyta a Lufthansa a hazaúton. Végigbekkeltem a szezont kölcsönzős deszkákkal, hátha megtalálják, de március végén kifizettek, mondván, már nem lesz meg.

Jó dolog a rosszban, hogy télen egy párszor kimentem freerideozni és úgy döntöttem, hogy az tetszik nekem, nem a pályán való száguldozás és az okosok szerint a Magnum erősen pályadeszka (mivel nem tudtam kipróbálni, erről nem tudok nyilatkozni)

Na szóval, hogy ne legyek nagyon hosszú: kerek most valami jó freeride deszkát az alábbi paraméterekkel:

- 160 - 165 cm közötti
- mindenképpen wide
- valami jobbfajta, keményebb, hogy a 100 kilómat bírja :-)
- 100e alatt legyen
- itthon vagy az EU-n belül meg lehessen venni, még egyszer nem szeretném végigcsinálni ezt a VÁM macerát

Egyelőre a Hammer Broadline van a lista élén, de még csak mot kezdtem nézelődni. Láttam olyat hogy Ride Timeless, de arról semmit nem tudok, csak a kinti fórumokon dícsérik agyba-főbe.

Szóval, ha veleki tapasztalatból tudna ajánlani valamit, ami neki bejött, azt megköszönném.

Üdv:

Rajah
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.