Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Moderátorok segítése

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Bata Attila
2086 élménybeszámolót írt
2086
17 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Moderátorok segítése
2010.12.29. 22:52
Igen, ezt én javasoltam a múltkor, hogy csak bizonyos hozzászólás után lehessen topikot nyitni. A külön mod engedélyhez kötött topiknyitást kicsit erősnek érzem, én nem örülnék, ha arra kellene várnom, hogy engedélyezik-e topikomat vagy sem.

A sok OFF topikot én nem tartom rossznak. Más síelős fórumban is vannak ilyen helyek, ahol nem csak síelésről lehet beszélgetni. Igaz, ez nem teljesen a "Minden egyéb síelőket érdeklő témába" illik, de lehetne egy külön OFF főcsoportot létrehozni (mondjuk Apres ski néven), ahol lehetne ilyeneket nyitni mondjuk egy focimeccsről, aktuális dolgokról, vagy bármiről ami érdekes. Aztán az se baj, ha ezek a témák gyorsan meghalnak.

El tudnék képzelni pl. egy Sörapu kocsmája topikot, ahol mint egy kocsmában lehetne jókat beszélgetni minden este.

Én nem látom annyira vészesen a fórum helyzetét, kicsit megerősödött ez a társasági vonal (ez szerintem OK), csak ezt kéne kicsit szervezettebb mederbe terelni.
Előzmény: (AAron 100693)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.