Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
St. Johann in Tirol
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Dorfresort Kitzbühel - exkluzív kutyabarát apartmanok Kitzbühel közelében
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
TibiF
545 élménybeszámolót írt
545
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: St. Johann in Tirol
2012.01.22. 19:01
Lehet előbb ide kellett volnak menjek aztán Fieberbrunnba. Fieberbrunn után ezen a helyen jobbra számítottam de nem így volt. Sok a csákányos lift, a liftek felszereltsége mintha nem követné az időt. Ahhoz képest, hogy Tirolban van ami Ausztria leghegyesebb tartománya illetve egy város mellett fekszik ez a síterep a liftjei elégge elmaradottak. Mellette van Kitzbühel de azért ez nem jelentí azt, hogy itt nem kell haladni az idővel. Nem akarom lehúzni mert egy napra jó volt de ide csak akkor megyek vissza ha náhány felvonót felújítanak. Eichenhofból kezdtünk mert az van legközelebb Leoganghoz. Egyből két csákányos lifttel indítottunk. Utána pedig jött egy két személyes ülős lift,mire a tetejére értem azt hittem nyugdíjba vonulok pedig most akarják emelni a nyugdíj korhatárt. Utána lecsúsztunk egy hosszú kék pályán (1a,1b,1c,1d) amely az osztrák nyugdíjasoknak bejött mert nagyon dícsérték, nekem unalmas volt. A gyerekeknek sem tetszett. Utána átmentünk a piros 6a illetve fekete 7a pályákra. Na ezek nekem nagyon tetszettek. Szinte egész nap itt síeltünk. Egy nap alatt besíeltük az összes pályákat. Nem akarom lehúzni a terepet nekem csak nem jött be. Egy napra jó volt de ennyi. Mikor a gyerekektől megkérdeztem a két újonnan kipróbált síterep közül hova menjünk egyhangulag Fieberbrunn volt a válasz amivel én is egyetértettem. Teszek fel néhény képet.
P1090184.JPG
P1090201.JPG
P1090209.JPG
P1090212.JPG
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.