Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Olaszország
Schnalstal gleccser
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Aparthotel Maso Corto (régi nevén Top Residence Kurz) - apartmanok Schnalstalban, a sífelvonó mellett
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Myrtill1
22 élménybeszámolót írt
22
22 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Schnalstal gleccser
2004.11.08. 21:16
Kedves Alcatraz!
Január 10-17 között voltunk Schnalstalban/Val Senalesben, szuper volt! Csodálatos időnk volt, egy nap volt gyengébb, de az is csak délelőtt. Délben már fel tudtunk menni a kabinossal. A szállások is jók, mi a Top Residence-ben voltunk, ez egy apartmanszálloda, de félpanzióra is be lehet fizetni. A szállás mellett isteni pizzeria van, nagyon finom calzoneval. Az apartmanszállodának saját uszodája van, ez sem utolsó. S az ár is nagyok kedevező, 5 fős apartmanban voltunk négyen, s fejenként 250 eurót fizettünk a 6 napos bérlettel együtt. Az idei szezonban is akcióznak, decemberben, karácsony előtt, s január 8-tól. Idén is akarunk menni. Van magyar oktató is, Vida Gábor. Azt nem tudom, hogy milyen színvonalon oktat, de dícsérik. Néhány szó a pályákról: teljesen kezdők is bátran mehetnek, aztán ha már megvannak az alapok, lehet felmenni a gleccserre. Lejövetelre akkor még a drótköteles felvonót ajánlom, ha még jobban megy a sízés, már léceken is le lehet jönni. Csak a vége rázósabb egy kicsit (szűk, egyenes, mérsékelt lejtő vagy széles, egyenes, meredek lejtő)de nem vészes. Ezzel a tudással már bátran lehet menni a másik oldalra is, s kicsit oldalirányban a 4 ülésessel. Aztán persze a gleccser aljából induló (januárban még) 2 ülésessel, fel 3000 méterre. Ott hiányoltam az "előtetőt", szétfagytunk, mire felértünk. Összességében nagyon jó volt. Hozzá kell tennem, Fro.-ban még nem voltam síelni. Üdv. Myrtill ( a Top Residence-nek, Berghotel Grawandnak van honlapja, ott lehet szállást keresgélni.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.