Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Al-SÍ-örs Alsóörsön

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
skioutlet
837 élménybeszámolót írt
837
18 éve tag
2020.01.28. 12:25
Az AlSÍörs sífutórendezvényről összesen hat különböző tévés társaság tudósított. Előző bejegyzésemben a TV2 beszámolóját már linkeltem. Most további két érdekes, rövid beszámolót linkelek:
https://hirtv.hu/ahirtvhirei/ingyen-probalhattak-ki-az-uj-alsoorsi-sifutopalyat-2494114

Kattints a képre a videó megtekintéséhez:


Bízunk abban, hogy jövőre újra lesz ilyen rendezvény!
skioutlet
837 élménybeszámolót írt
837
18 éve tag
2020.01.25. 20:05
Igen jól sikerült, a remélhetőleg hagyományteremtő havas rendezvény. Köszönet minden egyes önzetlen támogatónak!

TV2 összefoglaló híradása:
https://tenyek.hu/tenyek/319088_sifutopalyat-keszitettek-gyereke.html
skioutlet
837 élménybeszámolót írt
837
18 éve tag
2020.01.24. 09:19
Az alsóörsi polgármesteri hivatal szerint erre a havas rendezvényre akkor az érdeklődés, hogy a biztonság kedvéért négy teherautónyi hó fog érkezni.

Alsóörsön a első három csatoló gyermek aranyérmet, 5-6 ezüstérmet, illetve 7-9 megérkező bronzérmet kap a nyakába!
skioutlet
837 élménybeszámolót írt
837
18 éve tag
2020.01.23. 15:45
Invitáló

A síklaszter szervezésében január 24-én éjszaka Eplényből három teherautónyi mesterséges hó kerül Alsóörsre, közel a Balaton partjára. Másnap, január 25-én, szombaton egy kb. 100 méter hosszú sífutópályán díjtalanul kipróbálhatják a gyermekek a sífutást. Mintegy 20 pár sífelszerelés áll rendelkezésre a helyszínre látogató családoknak. A próbálkozó gyermekek forró teát is kapnak, díjtalanul. Különböző televíziós társaságok a helyszínről tudósítani fognak.

A most debütáló rendezvény elnevezése: Al-SÍ-örs.

A szervezők szeretettel várnak minden érdeklődőt, nézelődőt.
KIEMELT SÍTÁBOROK
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
INGYENES TANÁCSADÁS
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.