Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Eplény jegyárak

ÜZENETEK (25)Időben csökkenő Időben csökkenő
WéberF
2040 élménybeszámolót írt
2040
17 éve tag
2020.12.16. 15:31
Jó, hogy felhoztad VISEGRÁDOT! Velük vajon mi van most? A helyi támogatás mellett azért az a pálya is kőkemény vállalkozási alapon működött, mindig szurkoltam nekik. Ha beindulnak, biztosan odanézek (nem gyepsíre gondoltam - kipróbáltam, de nem az én világom). WFeri
Előzmény: (minerel 210238)
TZoli
1157 élménybeszámolót írt
1157
20 éve tag
2020.12.15. 20:50
Például egy. Szabadidő SZEP kártya. Fizetésemelés helyett inkább ezt adja a cég. Elkölthetem színházra, ami most nincs. A tavaly megvett idei előadásokat fogjuk megnézni jövőre halasztva. Mivel teniszezni nem szeretek, marad a sí. Meg az elkölteni való a számlán, ami ha lejár vagy az OTP lesz SZEP lassan vagy megy vissza a cégnek. Síelni meg muszáj.
Előzmény: (beetle71 210264)
beetle71
24 élménybeszámolót írt
24
9 éve tag
2020.12.15. 08:25
Az árak relatíve drágák, de a piac így árazta be: ha olcsóbb lenne, annyian lennének, hogy rossz híre kelne. Nyilván kialakult ez az árszínvonal, amennyiből fenntartható, és nem válik tömegnyomorrá. És még egy nagyon fontos gazdasági szempont, amit nem nagyon írtatok: rengetegen élveznek valamilyen kedvezményt, ingyenességet stb. Többen, mint elsőre gondolnánk, de itt is írtok az ingyenes napokról stb. Nyilván arányaiban sokkal-sokkal többen mennek ide kedvezményesen és/vagy ingyen, mint a nagy síterepeken. Ezt is be kell építeni az árakba. Jóval több kedvezményt, jóval kevesebb jegy árába.
Daddy
343 élménybeszámolót írt
343
19 éve tag
2020.12.14. 20:43
Tanult ember létedre rosszul minősítettél. Ez nem "hőzöngés". Lásd: Értelmező szótár!
Előzmény: (hu1zam 210240)
hu1zam
432 élménybeszámolót írt
432
15 éve tag
2020.12.14. 15:24
Minek ez a sok hőzöngés? Ez is egy vállalkozás, nem jótékonysági hivatal... Így éri meg nekik, ebben a sanyarú helyzetben lesz, aki odamegy, mert pillanatnyilag nem sok alternatíva van 500 km-es körzetben, bármelyik égtáj felé. Egyszer már voltam, könnyen lehet, hogy máskor is menni fogok (pedig nyugdíjas vagyok ;) ).
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
2020.12.14. 15:09
Szerintem nem kényszerül senki sehova. Múlt szezonban lett volna lehetőségem az Audis brigáddal menni Eplénybe de még az ingyen nap sem volt akkora csáberő, hogy mégegyszer odamenjek.
Inkább a zsebkendőnyi Visegrád ha annyira csúszhatnékom támad...
bamesjond
5 élménybeszámolót írt
5
3 éve tag
2020.12.14. 13:24
Nyilván a maga hozzászólása mind közül a legértékesebb Buké bácsi!
Előzmény: (bouquetk 210228)
patkaizsolt
43 élménybeszámolót írt
43
4 éve tag
2020.12.14. 12:58
Ha valaki síelni szeretne, és nincs más lehetősége, az úgyis megveszi. Sokan vannak, akik így, vagy úgy, oda kényszerülnek. Akinek van más lehetősége, az menjen oda. Amire pedig van igény, annak mindig maasabb lesz az ára.
A hazai időjárási viszonyokat ismerve nem igazán hosszú a síszezon. A bevételt pedig termelni kell, ha nem akarnak becsődölni.
bouquetk
386 élménybeszámolót írt
386
12 éve tag
2020.12.14. 10:23
Ez a hozzászólás kellet, mint egy falat kenyér.
Előzmény: (bamesjond 210221)
bamesjond
5 élménybeszámolót írt
5
3 éve tag
2020.12.13. 21:15
Felüdülés néha-néha egy ilyen pozitív hozzászólást olvasni a sok károgás között.
Bódottá.
Holnaptól biztos olcsóbb lesz a jegy mert kiírja a sihu fórumra a dühét,
(a facebook dupla szorzós- ott még több a veréb), és amúgy is Ausztriában sokkal de sokkal inkább igen mint nem, meg tényleg ennyi és nem annyi, tehát megyek amarra nem pedig emerre.
-több mindent kevesebb semmit-
nemeth _csaba
217 élménybeszámolót írt
217
13 éve tag
2020.12.13. 20:09
Nekem nem volt semmi gondom a jegy árával,a 8 órás jegyet vettem 8400ft ért. Mondjuk 5 órásat vettem volna,de olyan nem volt. Többet úgysem bírók menni.9 től 14 óráig nyomtam a köröket,a lehetőségekhez képest ez az egy pálya korrektül meg volt csinálva.Szerintem!Eplényt nem szabad össze keverni, Osztrák terepekkel, az más kategória. Én Ausztriában idáig mindig teljes árat fizettem ,függetlenül attól hány pálya volt nyitva!!Örüljünk annak,hogy legalább tudunk síelni!!
TNTSÁRVÁR
25 élménybeszámolót írt
25
15 éve tag
2020.12.13. 17:16
Mindenkinek a szíve-joga eldönteni mire költi a nehezen megkeresett pénzét.4 tagú családunknak 46000 ft lenne egy nap a "magyar síparadicsomban".Azt hiszem, ezt kár tovább ragozni.Nekünk maradnak a sógorok,vagy kimarad a szezon.
Előzmény: (endre77 210203)
Daddy
343 élménybeszámolót írt
343
19 éve tag
2020.12.13. 16:54
Nem olyan nehéz dolog ez! Síelőtársaim az ár-érték arányát vitatják, kifogásolják. És szerintem is azoknak van igaza akik ezt nem tartják megfelelőnek. Persze lehet erre úgy tekinteni ahogy a mondás (kis "finomhangolással")szól: amíg fekália van, veréb is van hozzá.
Engem nem érint, mert egy szép téli napon egyszer arra jártamban meglátogattam. Körülnéztem és nem volt kedvem síléccel visszamenni. Az pedig hogy a kommunikációjuk számomra nem szimpatikus,csak alátámasztja távolmaradásomat.
Előzmény: (endre77 210203)
endre77
317 élménybeszámolót írt
317
4 éve tag
2020.12.13. 15:17
Ja hat igen ez nem konnyu dolog!Van az Epleny es a sielok oldala.Sosem voltam meg ott..de gondolom egy ilyen palyat fenntartani futtatni is penzbe kerul...Nem mondom hogy fair vagy nem...csak eremnek ket oldala van..meg hat valljuk be van aki megengedheti van aki nem...Sok szep egzotikus vakacio is draga de azert vannak akik elmennek..oK ODA TETTEK AZ ARUT MELLE AZ ARAT ES AKIK AKARJA VAGY TUDJA MEGVESZI!!!Lehet kicsit elszalltak az arral de az O arucikkuk ok teszik ra az arat..ha nem fog menni ugy is valltoztatnak.

Dobogokon sem voltam de jo barataim meselik igen gyenge a szinvonala a palyank es megis elg szep penzt kernek erte...Lattam video rola hat igen gyenge rovid futam a liftrol ne is beszeljunk!!!DE OTT van aki akar menjen es a tulajnak megvan a joga pent keresni rajta!!
TNTSÁRVÁR
25 élménybeszámolót írt
25
15 éve tag
2020.12.13. 11:32
Nem tudom ki az a sültbolond,aki kifizet ennyi pénzt Eplényért,röhej.Inkább kivárom míg lehet menni síelni az osztrákokhoz.Ha nem engednek,inkább kihagyom a szezont,de senki ne nézzen madárnak.
Szilvásgombóc
108 élménybeszámolót írt
108
14 éve tag
2020.12.13. 10:24
Teljesen mas klima, adottsagok, ez amolyan almat a kortehez.

pl
Fanningbergen mennyi ho esik egy evben?
Eplenyben mennyi? Ja , ezt tudjuk, nulla.
Vagy atlaghomerseklet a telen ott es itt? Es sorolhatnank...

Mar van par eves tapasztalatuk es az o zsebukre megy, gondolom tudjak mit csinalnak. Egyaltalan nem biztos, hogy az olcsobb jegyar kifizetodobb.

Amugy meg ez a Kapitalizm :)
Ausztriahoz kepest szerintem is nagyon draga, nekem se tetszik, nem is megyek ...
Előzmény: (sirgesa 210150)
Robin
2501 élménybeszámolót írt
2501
17 éve tag
2020.12.13. 09:46
Már szeptemberben gondolkoztam hogy írjak-e mikor meghozták ezeket a döntéseket. Kíváncsi voltam hogy a vírus miatt a két nagy vissza él-e a helyzettel mint márciusban azok a hentesek akik 3000 forintért adták a hús kilónkénti árát.
Hat sajnos beigazolódott a sejtésem.
Eplénybe nem csalódtam.
Kíváncsi vagyok a másik nagy követi-e Eplény példáját vagy épp ellenkezőleg -tartja a tavalyi árait- és ebből próbál majd előnyt kovácsolni magának ?

Várom a fejleményeket !
Bélapó
1434 élménybeszámolót írt
1434
18 éve tag
2020.12.13. 05:55
Erről beszéltem én is az "Eplény" topikban. Legalább lenne, olyan jegyük, ami egy-egy felmenetre szól, én is kiugranék néha hétköznap, mert még a 2 óra is sok azon az egy kék pályán. És megismétlem!: igazán kreálhatnának a sítúrázóknak pályahasználati jegyet.
Előzmény: (- Marky - 210175)
- Marky -
754 élménybeszámolót írt
754
15 éve tag
2020.12.12. 19:02
a balatoni zimmer frei lehúzások téli kivitelben. Le se tagadhatnánk, hogy magyar az üzemeltető.

Imádok síelni, de jobban utálom, ha hülyének néznek.

Majd ha az egész rendszer fullra nyitva lesz, akkor talán megfontolandó ennyiért, de akkor is max hétköznap.
Előzmény: (bouquetk 210167)
bouquetk
386 élménybeszámolót írt
386
12 éve tag
2020.12.12. 16:58
Ha összehasonlítjuk a különböző síterepek árait, egyértelműen látszik, hogy a kisebb terepek fajlagosan drágábbak. Ennek nyilván megvannak az objektív, közgazdasági okai, van egy csomó olyan költség, ami nem arányos mérettel. Ettől függetlenül Eplény a klasszikus magyar hagyományokat követi. Inkább csinálnék kerítéslécet a síeimből, mintsem, hogy oda menjek.
Előzmény: (sirgesa 210163)
következőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.