Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Eplény jegyárak topikból

ÜZENETEK (8)Időben csökkenő Időben csökkenő
Szilvásgombóc
108 élménybeszámolót írt
108
14 éve tag
2020.12.13. 10:24
Teljesen mas klima, adottsagok, ez amolyan almat a kortehez.

pl
Fanningbergen mennyi ho esik egy evben?
Eplenyben mennyi? Ja , ezt tudjuk, nulla.
Vagy atlaghomerseklet a telen ott es itt? Es sorolhatnank...

Mar van par eves tapasztalatuk es az o zsebukre megy, gondolom tudjak mit csinalnak. Egyaltalan nem biztos, hogy az olcsobb jegyar kifizetodobb.

Amugy meg ez a Kapitalizm :)
Ausztriahoz kepest szerintem is nagyon draga, nekem se tetszik, nem is megyek ...
Előzmény: (sirgesa 210150)
Bélapó
1434 élménybeszámolót írt
1434
18 éve tag
2020.12.13. 05:55
Erről beszéltem én is az "Eplény" topikban. Legalább lenne, olyan jegyük, ami egy-egy felmenetre szól, én is kiugranék néha hétköznap, mert még a 2 óra is sok azon az egy kék pályán. És megismétlem!: igazán kreálhatnának a sítúrázóknak pályahasználati jegyet.
Előzmény: (- Marky - 210175)
- Marky -
754 élménybeszámolót írt
754
15 éve tag
2020.12.12. 19:02
a balatoni zimmer frei lehúzások téli kivitelben. Le se tagadhatnánk, hogy magyar az üzemeltető.

Imádok síelni, de jobban utálom, ha hülyének néznek.

Majd ha az egész rendszer fullra nyitva lesz, akkor talán megfontolandó ennyiért, de akkor is max hétköznap.
Előzmény: (bouquetk 210167)
bouquetk
387 élménybeszámolót írt
387
12 éve tag
2020.12.12. 16:58
Ha összehasonlítjuk a különböző síterepek árait, egyértelműen látszik, hogy a kisebb terepek fajlagosan drágábbak. Ennek nyilván megvannak az objektív, közgazdasági okai, van egy csomó olyan költség, ami nem arányos mérettel. Ettől függetlenül Eplény a klasszikus magyar hagyományokat követi. Inkább csinálnék kerítéslécet a síeimből, mintsem, hogy oda menjek.
Előzmény: (sirgesa 210163)
sirgesa
11 élménybeszámolót írt
11
12 éve tag
2020.12.12. 16:08
Persze, igazad van, alacsonyan lévő helyen többet kell hóágyúzni. Na de azért 30-40-50 km, meg 900 méter között is van ám különbsg, ezt gondolom a legelvakultabb Eplény fanok is belátják. Szóval bárki bármit mond, irreálisak az eplényi síbérletárak, úgy is mondhatnám, pofátlanul magasak.
Előzmény: (D.Dani 210151)
Tomrider
6 élménybeszámolót írt
6
12 éve tag
2020.12.12. 09:50
Hamarabb fogom bármelyik másik hazai síterepet választani, mint Eplényt, kicsit elszálltak...
Előzmény: (sirgesa 210150)
D.Dani
65 élménybeszámolót írt
65
14 éve tag
2020.12.11. 23:59
Nagyrészt egyet értek veled. Ami mentségükre szóljon, hogy 330-500 méter magasságban azért nem ugyanannyiba kerül megcsinálni egy pályát, mint 1000-rel magasabban, és ahogy a többiektől olvastam egész jó minőséget csináltak. De szerintem is kellene némi kedvezményt adni, amiért csak egy pálya van.
Előzmény: (sirgesa 210150)
sirgesa
11 élménybeszámolót írt
11
12 éve tag
2020.12.11. 22:01
Nem tudom, idetartozik-e, de engem ez most mélységesen felháborít, amit az eplényi síarénában a jegyárakkal művelnek. Holnap mentünk volna csúszni egy kicsit, (2 órásra gondoltam), mivel holnap munkanap, talán nem lesznek sokan még reggel nyitástól. Aztán megláttam a bérletárakat, és dobtam egy hátast, meg csináltam egy hátraarcot, hogy hát ott rohadjanak meg, ez a rabló banda, menjen akinek két anyja van. 7500 forint azaz hétezerötszáz forint a kétórás jegy ára, középárfolyamon számolva 21,5 euró azaz huszenegy és fél. Na most kicsit utánanéztem, a sógorok idénre már szintén eléggé elszaladt jegyárainak, pl. Lungau síterületen Katschberg 70 azaz hetven km sípálya, (
a liftek számát már nem is említem) a 2 órás jegy 24 euró, azaz huszonnégy !!! Alig több 70 km-re, mint Eplényben az egyetlen nyitvatartó A1-es pálya kilencszáz valamennyi métere, mert itthon kedvezményt ugye akkor sem adnak, ha csak a tizede üzemel a síterületnek. 2 éve Fanningbergen síeltünk 4 napot, és mivel a 2 ülőliftből csak az egyik ment, és a pályáknak csak a 2/3-a volt nyitva, ezért kettőnknek a síbérlet majdnem 100 euróval volt kevesebb, mint a normál jegyár...hogy aztarohattkapitalista nénikéjüket, nem??? itthon meg örülj, hogy egyáltalán nyitva van egy 900 méteres pálya, majdnem ugyanannyiért. Bocsánat, hogy ezzel untatom a síelő társakat, de szerintem ez botrányos !!! Köszönöm ha ittmaradhat, és remélem sokan olvassák.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.