Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Szlovákia
Myto pod Dumbierom
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSAKCIÓ
Wellness Hotel Bystrá - "Smart choice" csomag - 2 éjtől
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
dodi
48 élménybeszámolót írt
48
16 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Myto pod Dumbierom
2017.03.04. 09:38
Kedves Tervező! Teljes mértékben egyetértek Önnel abban, hogy hálát adhatunk az istennek, hogy vannak akiknek csak a "bucka a probléma". Egyébként nem gondoltam volna, hogy ekkora visszhangja lesz annak, hogy leírom buckás volt a pálya, hozzáteszem Szlovákia párti vagyok. Az utóbbi időben viszont a sípálya árak olyannyira felkúsztak, hogy gondoltam ezért azért járna valami, ha már egyszer költünk rá. Az anyagiakhoz visszatérve Én egy évben kb 3-4 alkalommal jutok el 1-1 napra Szlovákiába. Gondolom nem kell senkinek elmondani, hogy ez mennyibe kerül, és amikor az ember odaér az fogadja amit leírtam. Abban azért csak van valami, hogy délután 2 órakor már szinte senki nincs a pályán holott négyig síelhetne vígan. Szerintem pont azért nincsenek mert már teljesen élvezhetetlen és ezek szerint ezzel nem vagyok egyedül. Én a tapasztalataimat írtam le a saját szemszögemből. Én nem kritizálok itt egyetlen pályát sem, sőt a jó tapasztalataimat osztom meg elsősorban mert én sem szeretem a "finnyás" embereket mivel én sem vagyok az. Nekem egy kicsit úgy tűnik Önök annak tartanak de higgye el nincs így. Nekem ez a pálya nem jött be. Lehet rosszkor rossz időben voltam ott.
Előzmény: (Tervező 194739)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.